Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks vs BB'nin de vakti geldi demektir. İki yonko düşerse mangakanın Shanks'ı sağ koyacağını sanmam. Luffy ve BB'yi finale çıkarır. Tabii Mom sonraya bırakılırsa bilmem.

Bu duruma göre ya bu ikisi direk bizimkileri sallamayip denizcilere saldıracak yada adaya Shanks , Karasakal veya denizciler gelip hasırşapkalarla ittifak yapacak. O dev yaratıklar yansıma falan olabilir . Law hapishaneden nasıl çıktı anlamadım. Biri yardım etti herhalde.

Toki eskiden Ryumanın karısıymış. Ryumanın hayatının sonuna doğru bir çocukları olmuş. Ryuma ölünce Toki çocukla beraber 400 yıl sonraya gelmiş. Bir anda ortaya çıkınca insanlar ona büyücü gözüyle bakmışlar ve dışlamışlar. Odenle tanışmadan önce kendi canına kıymaya karar vermiş. Ama çocuğa kıyamamış ve onu geleceğe göndermiş. Tam kıyacakken canına Oden onun hayatını kurtarmış. Evlenmişler Momo ve hyori diye çocukları olmuş. Toki, geleceğe gönderdiklerini geri getiremiyormuş. Gelecekte 6 yıl kadar sonra Kaido gelip odeni falan öldürmüş. O sırada geçmişten gelen ve daha bebek olan Toki'nin ve Ryuma'nın çocuğunu bir adam alıp shimotsuki köyüne götürmüş.

Alın size senaryo. Zoro'yu Ryuma'nın oğlu yaptım.

Toki eskiden Ryumanın karısıymış. Ryumanın hayatının sonuna doğru bir çocukları olmuş. Ryuma ölünce Toki çocukla beraber 400 yıl sonraya gelmiş. Bir anda ortaya çıkınca insanlar ona büyücü gözüyle bakmışlar ve dışlamışlar. Odenle tanışmadan önce kendi canına kıymaya karar vermiş. Ama çocuğa kıyamamış ve onu geleceğe göndermiş. Tam kıyacakken canına Oden onun hayatını kurtarmış. Evlenmişler Momo ve hyori diye çocukları olmuş. Toki, geleceğe gönderdiklerini geri getiremiyormuş. Gelecekte 6 yıl kadar sonra Kaido gelip odeni falan öldürmüş. O sırada geçmişten gelen ve daha bebek olan Toki'nin ve Ryuma'nın çocuğunu bir adam alıp shimotsuki köyüne götürmüş.

Alın size senaryo. Zoro'yu Ryuma'nın oğlu yaptım.
Olm git lan sjzkfklsls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık