Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Çeviri için teşekkürler. Yavaş yavaş saflar sıklaşıyor. Benim hala merak ettiğim Marco tarafı ne olacak ve Law var. Şu anda sıkıntı olan sadece onlar kaldı.

Güzel bölüm. Ama Türkçe çevirisinde sondaki mana kaybolmuş. Jaimini çevirisinde kılıcın Oden'e ait olduğu anlaşılıyor( babamın biricik kılıcı), ki bu da bizi yarayı Oden'in açtığı kanısını feci derecede güçlendiriyor. Ama Türkçe çevirisinde kılıcın Oden'e ait olduğu anlaşılmıyor, sadece Oden'in Hiyori'ye verdiği bir kılıç gibi anlaşılıyor Enma.
Belki Jai yanlış çevirmiştir

Zoro'nun öleceğinin belirtildiği bölüm olarak tarihe geçilmeli bugün.

Eğer Ringo doğumlu çıkarsa kılıç ustamız, seri sonunda onu şahane bir merasim bekliyor olacak. Mezarı, mezarı başında üç tane kılıçları, önünde tüm denizlerdeki en özgür korsan olan Luffy ve kılıçların birinde korsanlar kralının en büyük hazinesi olan hasır şapka.

Zoro'nun öleceğinin belirtildiği bölüm olarak tarihe geçilmeli bugün.

Eğer Ringo doğumlu çıkarsa kılıç ustamız, seri sonunda onu şahane bir merasim bekliyor olacak. Mezarı, mezarı başında üç tane kılıçları, önünde tüm denizlerdeki en özgür korsan olan Luffy ve kılıçların birinde korsanlar kralının en büyük hazinesi olan hasır şapka.
Anı yaşadık sayende.

kaido vs BM çizmesini beklemiyordum açıkçası ama tutup it çizmesini de beklemiyordum...

Zoro'nun kılıcı upgrade mi yapacak anlamadım, ama hazansuyu'nu bırakmaz bence. Artık kılıç onun oldu dediği gibi.

o değilde aklıma geldi, got da buzu parçalayıp 2 kılıç yapıyorlardı. Birisi ejder kesen diğeri Kaido (ejder sonuçta bu adamda) kesen kılıç aslında eskiden tek kılıç olupda savaştan sonra ikiye parçalanmış olabilir mi? Gerçi bunda da zamanlar tutmuyor sanırım.

Diğer seçenek elindeki kılıçlardan birisi kırılacak ya da eski sahibine iade edilecek. Sanırım haki muhabbetinden sonra zoroya kılıç kırdırmaz.

Enma (閻魔) wikiye koymuşlar, tabi mangadaki kanjisini şu an bilmiyorum, sözlükteki anlamı ölüler dünyasının kralı, ölülerin yargıcı, yargılayan gibi bişey :D Öbür tarafa göçen ilk ölümlüymüş hint mitolojisine göre. Zoro'ya hep hint mitolojisi dayıyor herif, Japon değil mi lan bu adam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık