Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 953: Buralarda Bir Tilki Yaşardı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başarısız denemeler xD

Hadi hak etmiyor demene bir şey diyemem o senin düşüncen ama sahibi değili bana açıkla ? Ryuma kılıcı verirken sahibi meselesini kapattı zaten. Sahibi değil diyemezsin, sahibi ama hak etmiyor diyebilirsin.

Kucaktan kucağa meselesine gelirsek biz bilmiyoruz nasıl çalındığını kılıcın çünkü mangada gösterilmedi ayrıca sonra hangi kucaklarda gezdiğini de bilmiyoruz bir kişide kaldı bunca zaman, çalan kişide, tabi orta malı olurken kaç kişiden, kaç kişiye hangi pozisyonlarda geçtiğini falan da bilmiyoruz tüm bu iddialarının nasıl gerçekleştiğini söylersin herhalde üstün hayal gücünle :sapkali:
Oooo... Bunama belirtileri mi?
Dressrosa'da olanları unutmuşuz bakıyorum. Bir kişi falan... Bir de üstüne koca arc olanları benim hayal gücüm varsaymak.

Bir Zoro samuray değil. İki umurunda değil. Çakma Japonika adası ve onun saçma gelenekleri Roronoa Zoro'yu bağlamaz.
Eee... Hani Luffy, nidai kitetsu'nun kınını fırlatınca kızdıydı, hani kılıcı çizilmedi diye sevindiydi.
La daha bu bölim gördük hani Wano'luydu falan.

Oooo... Bunama belirtileri mi?
Dressrosa'da olanları unutmuşuz bakıyorum. Bir kişi falan... Bir de üstüne koca arc olanları benim hayal gücüm varsaymak.

Eee... Hani Luffy, nidai kitetsu'nun kınını fırlatınca kızdıydı, hani kılıcı çizilmedi diye sevindiydi.
La daha bu bölim gördük hani Wano'luydu falan.
Çok boş yapıyorsun bu konuda, kılıcın sahibi adam, nasıl kaptırdığını bile bilmiyoruz geçen sefer de çaldılar adam gidip aldı ne yapsın yani iç ceb yapıp kılıçları öyle mi taşısın xD

Zoro Wano'dan en az 6 kılıç daha ütecektir. Fiziksel olarak değil ama ;) Bu teoriyi hemen açmak istemezdim ama madem bölümde konuşulmuş deyivereyim.

Zoro kılıçların ruhlarını kendi ruhuna bağlayacak ve Ashura tekniği sayesinde istediği kılıçlar arasında tak tak diye değişim yapabilecek ;)

Ne demek istediğimi şu görselden daha iyi anlayabilirsiniz. Bakın Oda açık şekilde kılıçların ruhlarını çizmiş...

Geriye dönük yorumlara bir bakayım dedim de gerçekten bazı yorumlar "geriye dönük". Shusui'yi Zoro'ya Ryuma vermemiş hee. Allahım verdiğin organların hesabını birilerinden ekstra sor :oops:

Ryuma'nın cesedinin nasıl bozulmadığı da belli oldu. Adamın mezarı Ringo'daymış! Zoro da Ringo'da.. Götür artık şu herifi Ryuma'nın mezarına Odaaaa!

Çok boş yapıyorsun bu konuda, kılıcın sahibi adam, nasıl kaptırdığını bile bilmiyoruz geçen sefer de çaldılar adam gidip aldı ne yapsın yani iç ceb yapıp kılıçları öyle mi taşısın xD
Çaldırmasın.
Kılıçlarına sahip çıksın.

"Dünyanın en güçlü kılıç ustası olacam" diye dolanan adamdan bu kadarını beklemenin boş yapmak olduğuna inanıyorsan "boş" kavramının tanımına bakmanı tavsiye ederim.

Bence ne Ryuma'nın kılıcı ne de Oden'in kılıcı arc sonunda Zoro'da kalacak. Ryuma'nın kılıç ülkenin ulusal hazinesi. Oden'in kılıcı da Momo'ya vermeleri lazım. Arc sonunda 1-2 tane lanetli başka kılıç verip yollarlar Marimo'yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık