Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haklısın, Luffy serinin başından beri böyle durumlara düşüyor. Biraz onun karakteri biraz da hikaye işlenişi açısından gerekli görüyor demek ki mangaka. Ben de zerre haz etmem çer çöpe karşı ezik duruma düşüp, darbe almasından. Ama hastalık başka. Herkesi etkiler.
Yani önceden olsa neyse de bu adam artık şu insanların hep etkilendiği hastalıkları ve ya darbeleri iplemeyen hayvanatlar klasmanında olmalı. Ben nedense Luffy'nin dövüştüğü karakterler böyle hastalanmış şekilde düşünemiyorum.

Hastalık neyse de dövüş kısmına hiç girmeyelim. Kanayan yaramdır bu benim. :(

Hapis, hastalık falan derken adam ant içmiş Luffy'yi festivale kadar saf dışı bırakmak için. Dengeleri değiştirecek karakterlere öyle yapıyor Oda, tıpkı Bigmom gibi. :rolleyes:
Orası öyle.:D Ama yani sürekli ekstrem durumları yaşıyor.:D Bence bunu da yaşamadık dedirtmemek için.:D Seri sonuna doğru her şeye karşı bir bağışıklığı daha doğrusu tecrübesi olmuş olacak.

Haner vereyim de hayal kırıklığına uğramayın haftaya.

951. Bölüm çıktıktan sonra ara var. Bu sefer Oda'nın değil Jump'ın arası olduğu için ara olacağından emin olabilirsiniz. Geçen sene de bölüm çıkmamış aynı vakitler. Japonya'da bayram var .
Hapis, hastalık falan derken adam ant içmiş Luffy'yi festivale kadar saf dışı bırakmak için. Dengeleri değiştirecek karakterlere öyle yapıyor Oda, tıpkı Bigmom gibi. :rolleyes:
Tek tesellim bu düşünce işte. :(

Hiyori Zoro ile birlikte hengameden kaçacak ve bizim Sanji Law'ı kurtarmaya gidecek?! Sanji olsa olsa görünmezlik modunda, kulübenin etrafındaki bir ağacın dibinde bizim Zoro ile Hiyori'yi kendini yiye yiye gözetliyordur.

Hiyori Zoro ile birlikte hengameden kaçacak ve bizim Sanji Law'ı kurtarmaya gidecek?! Sanji olsa olsa görünmezlik modunda, kulübenin etrafındaki bir ağacın dibinde bizim Zoro ile Hiyori'yi kendini yiye yiye gözetliyordur.
Kimse hayallere kapılmasın kimse kimseyi kurtarmayacak:( Luffy’yi kurtarmaya gitmeyen tayfa law’ı mı kurtaracak?
Hadi savaş gününe kadar plana sadık kalınması gerekiliyor ama bizim tayfa ne zamandan beri plana uydu ki?
Law’ı kurtarsa kurtarsa chopper kurtarır.

Kimse hayallere kapılmasın kimse kimseyi kurtarmayacak:( Luffy’yi kurtarmaya gitmeyen tayfa law’ı mı kurtaracak?
Hadi savaş gününe kadar plana sadık kalınması gerekiliyor ama bizim tayfa ne zamandan beri plana uydu ki?
Law’ı kurtarsa kurtarsa chopper kurtarır.
Planı da çok merak ediyorum ha, ne olacak yani o güne özel %50 kaido mu verecekler. Nedir yani :artiz:

''Snatch'' muhabbeti, sandman'ın dediği gibi çıktı. Bunun Kuri'ye özel olan kısmının ne olduğu önemli olacak sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık