Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Ace gelenden geçenden yiyordu dayağı ama Ace ben kral olacağım demiyordu. Evet Ace dayak yiyordu ama asla kaçmıyordu. Ölürken bile cesareti sebebiyle öldü. Dayak yememek için "kaçan" birisini savunmak için bu adama saygısızlık yapman da ne bileyim, gereksiz.
Ace babasına laf geldi diye kaçmadı. Yoksa babasının istediği gibi kaçıyordu. Luffy'e dayak yemek için kaçıyor diyen adam Luffy'i anlayamamıştır.:D Olurken de cesaretinden değil hatasından öldü. Bu arada ölmek seride çoğu kişinin cesurca yapmaya kalkıştığı ama yapamadığı bir olay. Ace'e mal etmenin bir anlamı yok. Kral olacak adam dayak yemez diye bir şey de yok. Orada da bir korelasyon göremedim.

Ace babasına laf geldi diye kaçmadı. Yoksa babasının istediği gibi kaçıyordu. Luffy'e dayak yemek için kaçıyor diyen adam Luffy'i anlayamamıştır.:D Olurken de cesaretinden değil hatasından öldü. Bu arada ölmek seride çoğu kişinin cesurca yapmaya kalkıştığı ama yapamadığı bir olay. Ace'e mal etmenin bir anlamı yok. Kral olacak adam dayak yemez diye bir şey de yok. Orada da bir korelasyon göremedim.
Luffy dayak yememek için kaçtı kardeşim bunu neden tartışıyosun? Dayak yemek istemedi kaçtı yani ortada anlayacak bir şey yok. Dayak yemek istemedi gücüm yetmez dedi kaçtı işte bu kadar basit ve net. Basit olduğu kadar da anlaşılası bir hareket ben de zaten kaçmak kötü yada utanılası demedim, kaçmamak saygıyı hak eder dedim. Senin deyiminle "çoğu kişinin cesurca yapmaya çalıştığı ama yapamadığı" bir olayı yapmış Ace ama mal etmemek lazım..?..? Seri sonu da "Kral olmak herkesin cesurca yapmaya çalıştığı ama yapamadığı bir olaydı Luffy yaptı. Luffy'e mal etmemek lazım" mı demeliyiz?..? Herkesin yapmaya çalıştığı ama yapamadığı bir şeyi yapmışsan, saygıyı hak edersin.

Luffy'ye zehir bulaşınca bir şey yok kurtulunca auvvvv. Ana karakter ölsün mü istiyorsunuz ya da bunun mu olacağını bekliyorsunuz anlamadım ki. :S

Farketmez. Luffy'nin bedeni onu kaldıracak kadar güçlüdür der çıkar işin içinden. Luffy gibi güçlü karakterlerin diğer çöpler gibi etkileneceğini düşünmek sonra da ulan nasıl ölmedi bu diyen kişi seriyi 930. sayıdan okumaya başlamıştır.
Niye ölmedi demezdik ayrıca veba bu güçlü karakter olsa ne yazar. Çok fazla zehire maruz kaldığı için bağışıklık kazandı fakat veba için bu söz konusu değil. Ha veba değil zehir derler eyvallah der geçerim.

Niye ölmedi demezdik ayrıca veba bu güçlü karakter olsa ne yazar. Çok fazla zehire maruz kaldığı için bağışıklık kazandı fakat veba için bu söz konusu değil. Ha veba değil zehir derler eyvallah der geçerim.
Shounen ile gerçek hayatı ayırmak lazım. Luffy gibi birine veba ne yazar. Orta Çağ dünyası değil ki orası doğaüstü şeylerin yaşadığı bir evren.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık