Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 949: Mumya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin olgun konuştuğu bir bölüme düşük vermek olmaz. İyi bölüm. Ama düşmanın bilgisi olmadan fethedildi falan geçecen o işleri. Koca Ana arkın için etti bıraktı. Koca Ana'yı hikaye aleti olarak kullan sonra şöyle de böyle de. Hadi oradan. Gelecek bölüm Polyoda bir parmak şıklatma ile bütün hastalananları da Chopper vesilesi ile hemencecik iyileştirir, ölmek falan yalan zaten.

Luffy'nin olgun konuştuğu bir bölüme düşük vermek olmaz. İyi bölüm. Ama düşmanın bilgisi olmadan fethedildi falan geçecen o işleri. Koca Ana arkın için etti bıraktı. Koca Ana'yı hikaye aleti olarak kullan sonra şöyle de böyle de. Hadi oradan. Gelecek bölüm Polyoda bir parmak şıklatma ile bütün hastalananları da Chopper vesilesi ile hemencecik iyileştirir, ölmek falan yalan zaten.
Tabii kardeşim tabii. Gangster Gastino bir şıklatmaya nefesleri kessin ama Chopper'a geldi mi şakkadanak iyileştiremesin. Siz böyle hater, böyle düzenbaz, böylesine aksi, nalet ve uykusuz(?) nasıl olabiliyorsunuz yahu?!

Koca Ana bırak arkı, serinin içine etti.

Samuraylar orada Luffy düşsse bile orada, onlar orayı temizleyecek kadar güçlüler...

Chopper şimdi hepsine şifa dağıtır ki zaten bunun zehrini yapıp gardiyanlarına veren, hapishaneye panzehirini de bırakmıştır.

Impel Down da Magellanın zehrinin panzehiri olduğu gibi.
Ben kim temizker orayı diye düşünmüyorum. Ya da zehir işi nasıl hallolur diye. Chopper sırf bunun için oraya getirtilmiş bile olabilir.

Ben diyorum ki, mahkumlar ile Luffy'nin aynı leydeb dolayı yere yığılmaları saçma olur. Luffy daha dayanıklı olmalı. Eğer o şey Luffy'yi yere yığacak kadar etkiliyse mahkumlar ona nasıl dirensin?

Ben kim temizker orayı diye düşünmüyorum. Ya da zehir işi nasıl hallolur diye. Chopper sırf bunun için oraya getirtilmiş bile olabilir.

Ben diyorum ki, mahkumlar ile Luffy'nin aynı leydeb dolayı yere yığılmaları saçma olur. Luffy daha dayanıklı olmalı. Eğer o şey Luffy'yi yere yığacak kadar etkiliyse mahkumlar ona nasıl dirensin?
Luffy zaten direnir. Magellan dan sonra epey bağışıklık kazandı zehire karşı, bunu balıkadam adasında da gördük.

Nami'ye şapkayı vermesi, Usopp'a Robin için bayrak yaktırması, Chopper'a korsan bayrağı konuşması ve son olarak bu. Luffy çoooook uzun bir aradan sonra acayip karizma çizildi.

Nami'ye şapkayı vermesi, Usopp'a Robin için bayrak yaktırması, Chopper'a korsan bayrağı konuşması ve son olarak bu. Luffy çoooook uzun bir aradan sonra acayip karizma çizildi.
Yazıklar olsun Vİvi'ye yaptığı "İnsanlar ölür." içerikli konuşmayı anmamışın bile :( Halbuki zirve orası.

Nami için masaları ve onun çizdiği haritaları parçalaması. Hep etkilenirim
Vivi ile olan konuşması
BAA'daki konuşması

Çok var bu tarz sahneleri ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık