Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kawa'yı nedense çirkin karizmatik bir şey bekliyordum çok şirin bir eleman çıktı bu kadar gizem kastılar bu adama savaşta katkısının büyük olacağını düşünüyorum umarım çöplerden birisi çıkmaz.Kid'le killer'ın durumu ne acaba onları da gösterir umarım büyük ihtimalle Luffy'e katılacak Kid intikam için.

Kawa'yı nedense çirkin karizmatik bir şey bekliyordum çok şirin bir eleman çıktı bu kadar gizem kastılar bu adama savaşta katkısının büyük olacağını düşünüyorum umarım çöplerden birisi çıkmaz.Kid'le killer'ın durumu ne acaba onları da gösterir umarım büyük ihtimalle Luffy'e katılacak Kid intikam için.

Vay Kiku erkek çıktı he. Yaa Zoro karaktersizine bak kızı bıraktı hahahaha :D İşin ilginç yanı kızlar konusunda üstat denilen Sanji'nin bunu anlayamayayıp, Zoro reisin anlaması oldu bence :D

Bu arada Kawa reis çılgın atıyor hahaha :D

Luffy ve Zoro güç delisi olduğu için Kikunun gücünü seziyorlar. Sanji ise kadın uzmanı olduğu halde adamı kadın sanıyor. Kalibre farkı gene ortada.

Vay Kiku erkek çıktı he. Yaa Zoro karaktersizine bak kızı bıraktı hahahaha :D İşin ilginç yanı kızlar konusunda üstat denilen Sanji'nin bunu anlayamayayıp, Zoro reisin anlaması oldu bence :D

Bu arada Kawa reis çılgın atıyor hahaha :D
Zoro nasıl bir Reistir ya, olmadığı bölümde bile konuşturuyor :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık