Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben son savaşı Bizimkiler vs BM tayfası, 9 kın vs Kaido tayfası, Kaido vs BM şeklinde düşünüyorum. Bu yüzden BM'nin Kaido'ya girmeden önce 1-2 tane ağır top indirmesine garanti gözüyle bakıyorum. Queen kalksa bile ağır hasarlı kalkması lazım. Boru değil kendisini bir Yonkou yere çarptı.
Oda cinsiyetçi, kadın düşmanı, aşağılık bir pislik. Her şey beklenir. :mad::mad:

Şaka bir tarafa kalkarsa ağır yaralı kalkar dediğin gibi.

Hadi en kötü ihtimal bizimkiler gidene kadar kalkmadı diyelim. Şu saldırı yüzünden Cracker gibi arcdaki rolü bitmez. Son savaşta yine sapasağlam yer alır bence.
Oda Linlin'i o kadar kötü işledi ki, gücünü gösterdiği bir sahnede bile insanın aklında "acaba?" sorusu kalıyor. Kendi arcında olduğu gibi Jerry'i kovalayan Tom muamelesi görmesin yeterli.

Ben son savaşı Bizimkiler vs BM tayfası, 9 kın vs Kaido tayfası, Kaido vs BM şeklinde düşünüyorum. Bu yüzden BM'nin Kaido'ya girmeden önce 1-2 tane ağır top indirmesine garanti gözüyle bakıyorum. Queen kalksa bile ağır hasarlı kalkması lazım. Boru değil kendisini bir Yonkou yere çarptı.
Umarım Kaido vs Linlin görürüz. Kid, Law ve Luffy yerine 2 yonko görmeyi (linlin zeusu, proyu falan alacak ) isterim.

Queen inse iyi olur ds karakter tanıtımı az oldu ama Cracker gerçeği var. Ctackeri indiren Oda Queeni neden indirmesin. Cracker koca düğün günü bile iyi olmadiydi.

BM tayfası az baya. Bizimkiler alır onlari. Smoothie vs Zoro iyi olur da Lütfü fazla gelir. Luffy Kaidoya dalabilir Big Mom zayiflattiktan sonra

Zoro'm yine farkını ortaya koymuş. Bölüm gelsin ateşlerim Zoro tarafını :at:

Queen'in meyvesini beğenmedim. Daha doğrusu dinazor değil farklı bir şey çıkmasını beklerdim. O kadar veba dendi; hastalık, mikrop salıyor falan dendi ama yok. Oda Wano'yu Jurassic Park'a çevirmeye kararlı. Şu anki durumda fiziksel gücü çok yüksek bir meyve diyebiliriz. Dayanıklılığı da keza öyle. Bunlara bağlı olarak Queen tek yemez. O kadar diyorum.

Antik zoan meyvesi yemiş 1,3 milyarlık adam teke gitmemiştir.Jack bile nerelerden sağ çıktı, Queen tek basit yumruğa inmez umarım.Adamın daha birşeyini görmedik, belki b.hakisi çok sağlam çıkarda BM için iyi boks torbası olur

Queen şu durumda iptal olmaz bence. Bir şeyler gösterir illaki. Sahne güzel ama kafasını yere vurmakla da tek yemez herhalde. :D

Zoro'm yine farkını ortaya koymuş. Bölüm gelsin ateşlerim Zoro tarafını :at:

Queen'in meyvesini beğenmedim. Daha doğrusu dinazor değil farklı bir şey çıkmasını beklerdim. O kadar veba dendi; hastalık, mikrop salıyor falan dendi ama yok. Oda Wano'yu Jurassic Park'a çevirmeye kararlı. Şu anki durumda fiziksel gücü çok yüksek bir meyve diyebiliriz. Dayanıklılığı da keza öyle. Bunlara bağlı olarak Queen tek yemez. O kadar diyorum.
Queen yine tek yer yemesine, meyvesi falan onu kurtaramaz normalde ama düz bir yumrukla olacak bir şey değil bu. Kaido zopa kullanıyor mesela, Bigmom da en azından meyvesini kullanarak veya haki basarak vursaydı o zaman işin rengi değişirdi.

Son düzenleme:
Queen'in tek yediğini hiç zannetmiyorum, kalkar haftaya. Bölümler güzel devam ediyor, bol aksiyon böyle devam. :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık