Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyorsun. Big Mom görünce mest oldum, aşk ile doldum :utan: Muazzam ya. Bölüm çok güzel tabii.

Queeni indiren Linlin %100'unde değil. %100 Kaidoya saklaniyordur umarım
Bu arada Law'a acıyorum. Hawkins ölmeli. Bu ne şerefsizliktir. Bu hawkins'i kesmeden vücuduna dokunmak lazım ya da kendi adamlarına ameliyat yapıp kuklalıktan kurtarmalı. Law'ın suratını merak ediyorum.

İnşallah Luffy gereksiz bir hamle yapıp BM'ye saldırmaz.

10/10 bölümler geliyor son 2-3 bölümdür.

Bege, kale formunda Mom'ın sağlam hâli ile yaptığı birkaç vuruşa dayandı. Queen, Bege'nin kale formundan daha sert ve sağlamdır diye düşünüyorum. Kalkar o adam. Kaldı ki baktığımda brachiosaurusun derisinin sertliğine vurgu yapıldığını gördüm. Queen'in Kaido'dan sonraki en sert kişi olması muhtemel.

Bu arada Law'a acıyorum. Hawkins ölmeli. Bu ne şerefsizliktir. Bu hawkins'i kesmeden vücuduna dokunmak lazım ya da kendi adamlarına ameliyat yapıp kuklalıktan kurtarmalı. Law'ın suratını merak ediyorum.

İnşallah Luffy gereksiz bir hamle yapıp BM'ye saldırmaz.

10/10 bölümler geliyor son 2-3 bölümdür.
Saldırmaz ya. Law vs Hawkins de iyi olacak. Queen şu an düşse iyi olacak baya

Ve aynen. Bölümler muazzam. Wano şu ayar giderse Water 7 ile yarışır benim için

Saldırmaz ya. Law vs Hawkins de iyi olacak. Queen şu an düşse iyi olacak baya
Ben son savaşı Bizimkiler vs BM tayfası, 9 kın vs Kaido tayfası, Kaido vs BM şeklinde düşünüyorum. Bu yüzden BM'nin Kaido'ya girmeden önce 1-2 tane ağır top indirmesine garanti gözüyle bakıyorum. Queen kalksa bile ağır hasarlı kalkması lazım. Boru değil kendisini bir Yonkou yere çarptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık