Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyoshiro bildiğin orochi kadar kocaman len. Kyoshiro ortaya çıkınca hyorinin tavrı bir garip. Aralarında aşk mı var ne. 2 aşk arasında kalacak galiba. Kyoshiro inşallah denciro çıkar. Saçları geriye atıp bağlayınca kamazou gibi oluyordur saçı.

Ayrıca Kyoshiro Zoronun slashını durdurmuyor yönlerini saptırıyor. Bir slash sola diğeri sağa gidip evleri kesiyor.

Queen salağı bizim ekibin esas oğlanlarla dolu olduğunu acı bir şekilde öğrenecek. Olum oraya dünya yıkılır gene bir halt edemezsin bizimkilere, Tanrı bodyguardlık yapıyor tayfaya mübarek :hhh:

Her zamanki gibi tam zamanında dış bir etken olaylara müdahil olup bizimkilerden yana avantaj sağlayacak, Kid Biraderim de her gün bir şeylerini kaybetsin ne kadar ezik bir tayfa Kid tayfası değil mi :rolleyes:

Zoro duygularına kendini fazla kaptırıyor. Bi pişmanlık mı hissediyor acaba :S Kyoshiro da güzel rol kesiyor he. Yasu'nun ölümü boşa gitmesin diye, Kaidou'ya yürüyebilsinler diye köpeklik yapıyor. Neyse sonunda umalım da Zoro Yasu'nun izinden gider ve gülmeye başlar. Eskiden olduğu gibi.

Harbi o muhabbet neden çıktı? Sanjinin koka yapacağına ihtimal vermeyen var mıydı cidden?

Ayrıca kokali tekme Drake'e bana mısın dememiş.
Du bakalım bu dünyada daha neler görücez.

Evet darbenin efektini çizmemiş., biraz fazla tank mı olmuş ne :S

Geçen bölüm çıplak ayak DJ yapınca ayağında is kalmış.
Monkey D. Dragon musun sen kardeş? :(
Bu referansı anlamadım ama Sanji gömdüm diye falan mı ki :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık