Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ark bitince; Zoro'nun başı boş gezmeleri, kılıçları kaybolmuşken hala sırtını gere gere yatmaları, arkadaşları ve kaptanı bir şeyler peşindeyken Zoro'nun hiçbir şeyi umursamayıp rezaletine devam etmesi ortadan kalkacak mı Bushido'm? :) Bu nasıl bir görmezlikten gelmedir.:D Lütfen!!!
Yalnız buna göre Luffy'nin, Kaido için taş toplayıp, düşmanına yardım etmesi de kalkmayacak o zaman :D Korsan Kralı olacak diyorduk, Kaido'nun adamı oldu :D Arkadaşları neyin peşinde? En son hamamdan çıkıp, ittifakın içine ediyorlardı :D

Diyorsun ki ark sonu iyi şey yapınca daha önce yaptıkları yanlışlar doğruya çevriliyor? 1 doğru bütün yanlışları götürüyor yani...:) Zoro, şu an Sanji'nin Tüm Kek'te yaptıklarının bir benzerini yapıyor. Yav her şeyi geçtim, adam kılıçlarının peşine düşmedi. Aklım almıyor ya. Yeri geldiğinde felsefenin dibine vurur ama gel gör ki kılıç kaybolmuş Zoro'da ses yok:(
Ben bir hata görmüyorum, hele hele sanji’nin yaptığo gibi şeyler hiç görmüyorum:D Kaptanı hapiste evet ama herkes kafasına göre takılıyor. Luffy de hiç üzülmemiş neredeler diye ve ayak işi yapıyordu en son. Oda’nın saçmalması o işler işte. Zaten başka da şeyi yok, kılıcını alacak her türlü adamın nerede takıldığını öğrendi :D Yani brom ben bir yanlışını görmüyorum. Kız da kendi düşmüş Zoro’ya Adam karizma ise onun suçu mu? :D

Luffy'nin, Kaido için taş toplayıp, düşmanına yardım etmesi de kalkmayacak o zaman :D Korsan Kralı olacak diyorduk, Kaido'nun adamı oldu :D Arkadaşları neyin peşinde? En son hamamdan çıkıp, ittifakın içine ediyorlardı :D
Luffy ne amaçla geldi? Kaido'yu indirmek. Kaido'yu görünce ne yaptı? Gitti, hemen daldı. Gücü yetmedi, yenildi ve hapse atıldı. Bitirdi mi olayı? Hayır. Hapishaneyi bir antrenman yeri olarak görüp tekrar Kaido'nun karşısına çıkmak için kendini geliştirmeye başladı.:)

Zoro ne amaçla geldi? Wano'yu hazır hale getirecekti? Ne yaptı? Tayfa ile yolculuk yaparken yolunu kaybetti. 16-17 bölüm boş boş gezdi. Son savaşa kadar sağlam kalması gerekirken gitti kendini yaraladı. Şu an ne yapıyor? Hiçbir şey. Wano samurayları hazır mı? Hayır.

İkisi arasındaki 7 farkı kalemle çizip göstermeye gerek yok herhalde.

Ben bir hata görmüyorum, hele hele sanji’nin yaptığo gibi şeyler hiç görmüyorum:D Kaptanı hapiste evet ama herkes kafasına göre takılıyor. Luffy de hiç üzülmemiş neredeler diye ve ayak işi yapıyordu en son. Oda’nın saçmalması o işler işte. Zaten başka da şeyi yok, kılıcını alacak her türlü adamın nerede takıldığını öğrendi :D Yani brom ben bir yanlışını görmüyorum. Kız da kendi düşmüş Zoro’ya Adam karizma ise onun suçu mu? :D

Görmemen şaşırtmadı be Bushido!!! :) Herkes kafasına göre takılıyor da en azından herkesin belli bir oranda amacı var. Tayfayı ne kadar eleştirsem de yapmaları gerekeni yapıyorlar. Orochi'den bilgi aldılar, kartları dağıtıp insanları organize ettiler falan. Zoro'da hiçbir şey yok. Hani yeltenme de yok. Ya ben kılıcımı kaybettim, Wano'yu hazır hale getirmem lazım gibi bir serzeniş de yok. Kılıcımın yerini biliyorum, o zaman yan gelip yatabilirim.:( Bu ne biçim bir rahatlıktır yav. Bir de o kadar açlık dendi. Adam yemek yedi ama hala dinleniyor:D Nasıl bir bayılmaymış b:) Bu arada Luffy neden üzülsün? Adamın tek yemesine neden olan şey tayfası zaten. Kaldı ki Raizo falan hapse geldi biliyorsun. Unutmuşsun reis. Yaşlanıyoruz galiba.:)

Görmemen şaşırtmadı be Bushido!!! :) Herkes kafasına göre takılıyor da en azından herkesin belli bir oranda amacı var. Tayfayı ne kadar eleştirsem de yapmaları gerekeni yapıyorlar. Orochi'den bilgi aldılar, kartları dağıtıp insanları organize ettiler falan. Zoro'da hiçbir şey yok. Hani yeltenme de yok. Ya ben kılıcımı kaybettim, Wano'yu hazır hale getirmem lazım gibi bir serzeniş de yok. Kılıcımın yerini biliyorum, o zaman yan gelip yatabilirim.:( Bu ne biçim bir rahatlıktır yav. Bir de o kadar açlık dendi. Adam yemek yedi ama hala dinleniyor:D Nasıl bir bayılmaymış b:) Bu arada Luffy neden üzülsün? Adamın tek yemesine neden olan şey tayfası zaten. Kaldı ki Raizo falan hapse geldi biliyorsun. Unutmuşsun reis. Yaşlanıyoruz galiba.:)
Aynen herkes bir şeyler yapıyor. Kızlar hamam sefası, Sanji rötgencilik falan süper :D Belki de Raizo olayı önceden planlandığı için herkes rahattır o zaman bu yönden de bakmak lazım. Ve hala zaman var güzelce toplar adamları. Sonuçta Zoro ittifak kurmak istemeyen bir adamın kulanı çekecek muhtemelen. Yani dünden razı adamları değil. Sonra da onlara güzelce liderlik eder bir de tamam. Boşuna Hiyori düşmedi adama, tam bir karizma ve güçlü samuray/kılıç ustası sonuçta:D
Açlık olayına gelince de; sanki aylarca yatmış gibi konuştun. Hayır bir gün Yemek yemese kurayacak Luffy varken ne bileyim yani... Hem Adam dinlenecek zaman buldu dinlendi sıkıntı yok bunda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık