Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun olası bir yenilgisinde Law sayesinde oradan kaçabileceklerini düşünen dostlar, aynını Kaido karşısında ben de diyordum. Bir çiviye mapusluk oldu Luffy.

Law'ı çok severim ama bazen haddinden fazla vasıfsız çiziyor Oda adamı..:S
Zoro ve Law için büyük fırsat var. Birisi Yasu'yu kurtarmak ve kendisini bir şekilde Wano'ya göstermek zorunda diğeri ise tayfasını kurtarmak zorunda. Başarısız olma şansları çok düşük. Gerçi yenilseler bile kimseyi öldürmüyorlar.

Zoro ve Law için büyük fırsat var. Birisi Yasu'yu kurtarmak ve kendisini bir şekilde Wano'ya göstermek zorunda diğeri ise tayfasını kurtarmak zorunda. Başarısız olma şansları çok düşük. Gerçi yenilseler bile kimseyi öldürmüyorlar.
Buradan bakınca yazdıkların çok mantıklı. Ama hem 944 hem Zoro etrafında büyük bir şeyler olacak hissi Law'ın en fazla tayfasını kurtarabileceğini hissettiriyor.

Zoro'nun olası bir yenilgisinde Law sayesinde oradan kaçabileceklerini düşünen dostlar, aynını Kaido karşısında ben de diyordum. Bir çiviye mapusluk oldu Luffy.
Luffy de düşünmeden, tartışmadan Kaido'ya saldırmasaymış. :hıh:

Olmasını istediğimden değil de, Law'un, Zoro'yu kurtarmaya niyetlenmesi durumunda artık o çivinin bir engel teşkil edeceğini düşünmüyorum. Aynı hataya iki kere düşecek biri değil bence Law.

Law'ı çok severim ama bazen haddinden fazla vasıfsız çiziyor Oda adamı..:S
Ne bekliyorsun ki, yan karakter. :artiz:
Esas adamını bir tırpana felç etmiş birinden bahsediyoruz.

Buradan bakınca yazdıkların çok mantıklı. Ama hem 944 hem Zoro etrafında büyük bir şeyler olacak hissi Law'ın en fazla tayfasını kurtarabileceğini hissettiriyor.
Yine esir düşme olmazmış gibi geliyor. Bir şekilde kendilerini göstereceklerdir de, olaylar ilerledikçe yazdığın şeyler çıkabilir. Tayfanın sanki biraz sarsılması gerekiyor.

Luffy de düşünmeden, tartışmadan Kaido'ya saldırmasaymış. :hıh:

Olmasını istediğimden değil de, Law'un, Zoro'yu kurtarmaya niyetlenmesi durumunda artık o çivinin bir engel teşkil edeceğini düşünmüyorum. Aynı hataya iki kere düşecek biri değil bence Law.

Ne bekliyorsun ki, yan karakter. :artiz:
Esas adamını bir tırpana felç etmiş birinden bahsediyoruz.
Luffy'nin düşünmeden Kaido'ya saldırma olayını hiçbir şekilde eleştiremem. Hatta uzun zamandır görmek istediğim sahnelerdi onlar. 800 bölümdür çizdiği karakter tam olarak Kaido'ya saldıran adamdı. Bm'a, Amirale ''sizle sonra görüşeceğiz'' ağzı yapan değildi. O bölümleri okurken acayip keyiflenmiştim. Tek yemesi falan gram gözüme gelmemişti. Çünkü bu çocuk böyle böyle bugünlere geldi.
Law tam da yan karakter sayılmaz aslında. Tayfadan ayrı düşünemiyorum karakteri ama hikaye için kimleri kimleri ne hale soktu. Law konusunda o yüzden biraz güven vermiyor Oda-efendi.
Tırpandan büyük şeyler olacak yakında. Hissediyorum.
Yine esir düşme olmazmış gibi geliyor. Bir şekilde kendilerini göstereceklerdir de, olaylar ilerledikçe yazdığın şeyler çıkabilir. Tayfanın sanki biraz sarsılması gerekiyor.
Yeterli beden işçisi var zaten Wano'da. 2 süpernovayı maden işçisine çevirdiler.
O sarsılmayı Zoro üzerinden yapmayacaksa kim üzerinden yapar bilmiyorum ben de. Tayfanın kısmen en ciddi adamı. Kimse Luffy'i iplemiyor ama konu Zoro olunca tayfa da kendine gelecektir. En azından öyle umuyorum.
GL çok daha tehlikeliydi bugünden bakınca.

Luffy'nin düşünmeden Kaido'ya saldırma olayını hiçbir şekilde eleştiremem. Hatta uzun zamandır görmek istediğim sahnelerdi onlar. 800 bölümdür çizdiği karakter tam olarak Kaido'ya saldıran adamdı. Bm'a, Amirale ''sizle sonra görüşeceğiz'' ağzı yapan değildi. O bölümleri okurken acayip keyiflenmiştim. Tek yemesi falan gram gözüme gelmemişti. Çünkü bu çocuk böyle böyle bugünlere geldi.
Law tam da yan karakter sayılmaz aslında. Tayfadan ayrı düşünemiyorum karakteri ama hikaye için kimleri kimleri ne hale soktu. Law konusunda o yüzden biraz güven vermiyor Oda-efendi.
Tırpandan büyük şeyler olacak yakında. Hissediyorum.
Ya o kısma şakasına takılmıştım ben. Yoksa ben de öyle düşünüyorum yahu. Uzun uzun açıklamana gerek yoktu. :flaugh:
Law, Luffy ile müttefik olurken bunları göze almış olmalıydı. Orada Luffy'yi kurtarması gerekiyordu sahiden. Beceremedi.
Ama yapacak bir şey yok. Luffy'nin bir şekilde esir düşmesi gerekiyordu hikayenin gidişatı için. Bu uğurda Law'u daha önce de harcamıştı yine çekinmedi yani, takılacak bir şey yok.

Yakında ne olacağının bir önemi yok bence. Tek tırpan darbesiyle 24 saate yakın uyudu adam. Resmen yataktan kalkmadı.
Üstelik Shusui kaçırılmışken hem de.
Yapılacak şey değildi. Ama yaptı.

Bir yandan kızıyorum, bir yandan "Zoro zaten her arc'ın %80'i kayıp olan adam. Bu arc başka şekilde adamı işlevsiz çizmeye çalışmış. En azından saygı mı duysam?" diyorum.
Sonra aklıma Shusui geliyor. :of:

Ya o kısma şakasına takılmıştım ben. Yoksa ben de öyle düşünüyorum yahu. Uzun uzun açıklamana gerek yoktu. :flaugh:
Law, Luffy ile müttefik olurken bunları göze almış olmalıydı. Orada Luffy'yi kurtarması gerekiyordu sahiden. Beceremedi.
Ama yapacak bir şey yok. Luffy'nin bir şekilde esir düşmesi gerekiyordu hikayenin gidişatı için. Bu uğurda Law'u daha önce de harcamıştı yine çekinmedi yani, takılacak bir şey yok.

Yakında ne olacağının bir önemi yok bence. Tek tırpan darbesiyle 24 saate yakın uyudu adam. Resmen yataktan kalkmadı.
Üstelik Shusui kaçırılmışken hem de.
Yapılacak şey değildi. Ama yaptı.

Bir yandan kızıyorum, bir yandan "Zoro zaten her arc'ın %80'i kayıp olan adam. Bu arc başka şekilde adamı işlevsiz çizmeye çalışmış. En azından saygı mı duysam?" diyorum.
Sonra aklıma Shusui geliyor. :of:
Tutamadım kendimi, sorry:D
O tırpan olayında en azından hypeladı adamı. Çizimi olsun, ağzına alıp teklemesi falan olsun. Ama bu sefer çok daha büyük şeyler olacak/olmalı.
Law bu ark Kid ile beraber parlayacaktır tekrar. Oda yeterince kıydı çocuğa. Daha fazlası çok abes olur zaten.
Tayfa olarak arkların çoğunu kayıp geçiriyorlardı. Şimdi çoğu idamın olacağı yerde toplanıyor. Olası bir kurtarma operasyonu göreceğiz gibi. O ekranlardan canlı yayın boşuna yapılmıyor her yere bence. Law ve Zoro orada denk gelecek. Ve hikayenin akışı için Kalp korsanları kurtarılacak. Ama Zoro tarafında ne olur bilmiyorum. Olur da Yasu ölürken bir şeyler açıklar veya Zoro ölümün eşiğine gelip ortadan kaybolursa ki bunu daha önce yapan biri var yanında. Bütün ülke/tayfa/müttefikler/okuyucular şu
moda girecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık