Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah ah vakti zamanında Orochi Reis vardı. Zoro bunu yenip Luffy'yi bekleyecekti Wano'da. Zoro'nun ideal rakiplerinden birisi de oydu. Şimdi adamın yüzüne bakılmıyor. Öküz öldü, ortaklık bitti tabi. :)

Zoro'nun rakipleri:
Neko,İnu, Cracker, King, amiral, shogun,Kyoshiro. Bunlar ben üye olduğumdan beri söylenenler.

Bir Zoro fanı da çıkıp ülen bunların hiçbiriyle karşılaşmadı demedi. Özeleştiri yapmak lazım.
Olası rakiplerden bahsedilmesi normal, bu niye insanları rahatsız ediyor anlamıyorum. Birçok isim dile getiriliyor çünkü karakter çok?

Oda torpil geçebilir. Yoksa Kamazo karşısında yığılan adam Jack'i alamaz.:D
Eğer Jack'i alırsa o bayılması plot icabı sayılır asıl. Jack'e karşı çok daha ağır yaralar alacağını ve dövüşün çok zorlu geçeceğini varsayıyorum tabi. Zoro'nun Kamazo'dan aldığı yaraya bayılmasına sen de şaşırmadın mı? Bundan daha kötü durumlarda bile 5 saniye sonra bayılmamışken, ben buna kurguya kurban gitmek derim. Sen istersen Oda torpil geçti de. O zaman da Luffy'ye ne kadar torpil geçildiğinden bahsetmek icap eder. Neyse...

Valla demesinler umurumda değil. Sonuçta alırsa bizim beklentimiz karşılanacak. Hem de arc'ın ortasında almış olacak. Daha da savaşa 1 hafta var, son savaşta da şovuna devam eder. He 3. komutan falan olayını geçsinler bence, çünkü Jack de 1 milyarlık adam. Ve sonuçta hepimiz biliyor olacağız Zoro'nun gayet sağlam olduğunu. O saatten sonra yanıldıklarını kabul etmeseler de gerçek ortada olacak. O yüzden kimin ne dediği o saatten sonra önemli değil. Zoro, Jack'i gömsün ben buraya güzel güzel yazacağım :D
Kamazo karşısında yığılmıştı, demek ki Oda torpil geçti Jack'e karşı diyecekler. Şekil 1-A üstte.

Olası rakiplerden bahsedilmesi normal, bu niye insanları rahatsız ediyor anlamıyorum. Birçok isim dile getiriliyor çünkü karakter çok?

Eğer alırsa o bayılması plot icabı sayılır asıl. Zoro'nun o yaraya bayılmasına sen de şaşırmadın mı? Bundan daha kötü durumlarda bile 5 saniye sonra bayılmamışken, ben buna kurguya kurban gitmek derim. Sen istersen Oda torpil geçti de. O zaman da Luffy'ye ne kadar torpil geçildiğinden bahsetmek icap eder. Neyse...

İşte Oda torpil geçti, Kamazo karşısında yığıldı diyecekler. Şekil 1-A üstte.
Bahsedilmiyor yani? Adamın Katakuri'yi yenemediği bile söyleniyor. Bunun için konu bile açıldı ha haha.:D Her şeyi geçtim şimdi de en güçsüz sağ kol oldu.

Manga'daki en son hikayede gördüğümüz Zoro'nun bayıldığı. Ben şimdi ister istemez Jack gibi bir çok şeyden sağ çıkmış, 5 gün boyunca dinlenerek dövüşen İnu ve Neko ikilisine karşı savaşmış adamın, Zoro'ya yenileceğini sorgularım.

Bahsedilmiyor yani? Adamın Katakuri'yi yenemediği bile söyleniyor. Bunun için konu bile açıldı ha haha.:D Her şeyi geçtim şimdi de en güçsüz sağ kol oldu.

Manga'daki en son hikayede gördüğümüz Zoro'nun bayıldığı. Ben şimdi ister istemez Jack gibi bir çok şeyden sağ çıkmış, 5 gün boyunca dinlenerek dövüşen İnu ve Neko ikilisine karşı savaşmış adamın, Zoro'ya yenileceğini sorgularım.
Sorgulamakta haklısın, bu mantık gayet tutarlı ama atladığın şey şu, op evreni düşündüğün kadar tutarlı ilerleyen bir serii değil.

Herkes Jack'ten bahsediyor ama Zoro'nun nihai rakibi King olur diyorum. Diyelim ki önümüzdeki bölümlerde Jack karşsına çıktı ve aralarında bir çatışma oldu, ben onun bir şekilde yarıda kalacağını düşünüyorum.

Bahsetmek icap eder derken, forumca masaya yatıralım demek istemedim. Senin için konuşuyorum. Zoro'ya torpil dersen, Luffy dövüşlerini de sorgulaman gerekir aynı mantıkla diyorum.

Zoro'nun bitirici gücü yüksekse Jack'in uzun vadede dayanıklılığı ona pek fayda sağlamayabilir. Bu vs olursa Zoro'nun ne şekilde, hangi şartlarda kazandığına bakmak gerekir. Buna göre Oda Zoro'ya torpil mi geçmiş, yosa Zoro kurgu kurbanı mı olmuş daha iyi anlaşılır. Mesela Zoro dayanıklılık şov yaparsa diğerine kurgu icabı demek düşer. Kamazo öncesine ve sonrasına bakarsak istisna olan bayılması olmuş olur, gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık