Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan ya baya güldüm Zoro'nun ayağı muhabbettine gerçekten bravo :alkis:

Kapakta ki gönderme bariz Robin güzel bir yere gidelim pankartı tutuyor.Zoro da heyecanlanıyor..

Nami'yle Sanji aynı gözlükten takıyor..Nami'nin bacaklarında Spa Resort ve MOM yazıyor..Hemen arkada Sanji seninle heryere gelirim pankartı tutuyor..Kısacası tayfa yine Pink Freud :D

Her yer yeşil olacak!
ahahahahah

Şu noktada alamaz bence. Acayip sırıtır. İnu ve Neko bile 12 saat boyunca indiremiyor. Bu İnu Shuntemaru e denk dövüşüyor. Hani bizi sasırtıp Jack'e çizik bırakan Shuntemaru bile savaşa devam etse baya bir zorlanacaktı. Şu noktada Zoro gibi Kamazo'ya böyle yara bırakan adamın Jack karşısında sağlam duramamasi gerekiyor. Bence bizim tayfadan herkes Komutan seviyesiyle ilk karşılaşmalarında büyük sıkıntılar yasadigi için aynısını Zoro'da da göreceğiz. Bir şey olacak Zoro kaybolacak. Öldü sanılacak bence. Sonra kılıcını bulur büyük ihtimal da Kitetsu olacaktır. Ve 2. karşılaşmasında Jack'i yener.

Ardi ardına güçlü adamlar çıkmaya devam ediyor. Kawamatsu belki de 9kın'dan en güçlüsü. Shuntemaru bile belki de Jack ile ölümüne çarpışıp yenecek güçte. Denjiro'su ayrı var. Jack aradan bu kadar erken çıkmaz.
Dövüş sonuçlanmayabilir, Zoro şu an yenemeyebilir fakat yenileceğini de düşünmüyorum.

Elbette öyle de sence bizim tarafimizda özellikle 9 kın açısından baya güçlü bir destek yok mu? Bir eşleşmeleri yapmaya çalış. Demek istediğini anlarsın. Ya da Kaido bildiğin 1 vs all yapacak.:D
Bence, 1 vs all olsa bile, Kaido bir çoğunun saldırısını farketmez.
9 kın'la birlikte bizim ekip güçlü dursa bile, Big Mom tarafı beni çok düşündürüyor, Jack'in yanında yer alırsa nahoş olur gibi durum.

9 Kın içindeki adamlar sandığımızdan daha güçlüler. Şimdiye kadar pek bir numaralarını görmedik, ama görünce ağzımız açık kalacak, bunu sana temin ederim. Kaido'ya da herkes değil, 3-5 kişi girecek sadece. Adam hasar almıyor zaten, 10.000 kişi girsen neye yarar?
+1

Kaç bölüm önceden hazır oluyor bölümler ben anlamadım. Onu söylemiş olma ihtimali var mı?
Taş çatlasa 4. Şimdi Smoker celallenecek bana inanmıyorlar diye de bir ara Oda biz x bölümü okurken x+1'i çizmekle meşguldü. Jack ve Zoro'nun karşılaşması olasılık dışı bir şey değil zaten. :/

Ulan ya baya güldüm Zoro'nun ayağı muhabbettine gerçekten bravo :alkis:

Kapakta ki gönderme bariz Robin güzel bir yere gidelim pankartı tutuyor.Zoro da heyecanlanıyor..

Nami'yle Sanji aynı gözlükten takıyor..Nami'nin bacaklarında Spa Resort ve MOM yazıyor..Hemen arkada Sanji seninle heryere gelirim pankartı tutuyor..Kısacası tayfa yine Pink Freud :D
Robin'in bavulunda yazan Dressrosa ve Gren için ne düşünürsün hocam. o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık