Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok zor be reis... sanji hamama gitmeseydi şu an nami ve robin aynı durumda olurdu eğer sanji onları yine yalnız bırakırsa franky onları tek başına koruyamaz gibime geliyor. Sanji nasıl başkenti tek başına kurtarıp sağ salim geri döndüyse law’da bunu başaracaktır.
Ben Law’u tayfadan gibi görüyorum ya. Onu oraya tek yollamak Hasırşapkalara yakışmaz.

Sanjinin estetik ameliyatı yapan tekmelerinden bir iki tane yesin , karizma bile olur , göz kırpma sıkıntısı yaşayabilir ama önemli değil :\
Haha öyle ya da böyle aldıracaksın adamı tayfayı. :hhh: Bir çok konuda tayfadan da eksik o arayı nasıl kapatacaksın bakayım. :oleyo2:

Ben Law’u tayfadan gibi görüyorum ya. Onu oraya tek yollamak Hasırşapkalara yakışmaz.
Olan oldu. Artık bir şekilde alırlar Law'ın gönlünü. :oleyo2:

Ah luffy shinobu öyle konuşurken ağzına gomu gomu no bullet deyip çakacaktı bi tane.Law kardeşime laf söyleyen karşısında beni bulur diyecekti.Sanji de mal mal baksın anca.Sol kol olacak bir de peh :artiz:

Haha öyle ya da böyle aldıracaksın adamı tayfayı. :hhh: Bir çok konuda tayfadan da eksik o arayı nasıl kapatacaksın bakayım. :oleyo2:

Olan oldu. Artık bir şekilde alırlar Law'ın gönlünü. :oleyo2:
Flashback verir.Küçükken etrafındaki herkes buna ve kardeşine eziyet etmiştir , bu da insanlara eziyet etmenin normal birşey olduğunu sanarak büyümüştür , doğru yolu gösteren luffye sonsuz saygı kazanır vs. vs.

Flashback ve dram ustası E.odanın yazdığını düşün bir de.Caribounun geçmişine ağlayabiliriz forumca :D

Flashback verir.Küçükken etrafındaki herkes buna ve kardeşine eziyet etmiştir , bu da insanlara eziyet etmenin normal birşey olduğunu sanarak büyümüştür , doğru yolu gösteren luffye sonsuz saygı kazanır vs. vs.

Flashback ve dram ustası E.odanın yazdığını düşün bir de.Caribounun geçmişine ağlayabiliriz forumca :D
Sadece geçmiş yetmez. Hayali? Amacı? Tayfa görevi? Sevdiği yemek yada içecek? Trollük yanı? Ölüm? Lakabı? Tayfaya katacak güç bile ne ki bunun? Bir çok şeyi içine alıp saklamak mı. :oleyo2: Pekoms'tan tek yiyip Drake'a kolaylıkla yenilen birisi hadi ya tayfa yükselecek derken inişe geçiyor. :hhh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık