Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun nasıl yenileceğini buldum. Kaido sağdan sola sırayla Apoo, Hawkins, Drake, Law, Zoro ve Luffy olacak şekilde novaları önüne dizecek.

Sonra da "Biriniz dahi tek yemezse kendimi yenildim sayacağım." diyerekten sopayı sağdan savuracak. En sola gelene kadar sopa biraz yavaşlayacağı için Luffy kötürüm kalsa da bayılmayacak ve Kaido yenilmiş olacak.
Lan olm yapmayın şöyle. :ehe::ehe:

@Çörekçioğlu Luffy
E peki öyle olsun. Limon sıkmayayım umutlarına. :(

Kimsede dememis adamlara ada turu attıran , 1.5 milyarlık adamdan kan alan G4 Kaido dan gram kan çıkaramadı.Adam kimsenin direk olarak yemediği G4 vuruşlarına seri maruz kaldı ve kan yok.Birde olduğu yere düşüyor adam uçma geriye savrulma falan da yok.
G5 ya da depoda başka birşey yoksa Lütfü kalkmasın ayağa lütfen.Kurbanda danaya girer bi yonkou indirmek nedir ya.
Birde demeden edemiycem bu kadar bölüm geçti ben ilk kez bu kadar net tek atmak gördüm.WB bile 2 vuruş yapiyodu azami ayıp olmasın diye.

Şimdi olay herkesin bahsettiği gibi b.haki geliştirmeye mi evrilecek acaba. Peki b.haki nasıl geliştirilir ki :S Bana kalırsa ki Ray de bunu demişti ardında ciddi bir irade olması gerekmekte. Yani kişiliği ve iradesini daha da güçlendirdikten sonra Luffy dövüş içinde h.hakiyle beraber kullandığı b.hakisini de güçlendirmiş olacak. Gerçi böyle olursa gökten zembille zelmiş olacaktı dimi, ha ama başkası yapsa bu sefer savaşçı ruhu falan olurdu neyse :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık