Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis böyle bir pozisyonu nasıl yorumluyorsun. Sence de saçma değil mi? Eğer böyleyse sözgelimi luffy 1 se Kaido 10 olması gerekmez mi güç seviyesi olarak?
Hocam yorumluk bir tarafı kalmadı. Oda bir kareyle silip attı resmen.:D Bana göre o kadar olaydan sonra teke gitmiş olması saçmalık olurdu... Luffy bir de her şeyden çok dayaniklilik ve azmiyle ön plana çıkan adam. Geçen arc yediği dayağın haddi hesabı yok. Onlar bile böyle bir duruma düşürmedi.. Bana göre bir mantığı yok ama yapacak bir şey de yok. Neyse ona göre yorumlayacağız artik.

@Çörekçioğlu Luffy
Geleceği görme işini unut mübarek. :/ Söylediği gibi her darbeden sonra aha geleceği gördü mü diyeceğiz? Olay belli. Küçük bir ihtimal de olsa ya Kaido arkasını döndüğünde Luffy ha gayret diyip kalkacak ya oradan ambulansla götürecekler ya da Silivri'ye düşecek. Başka bir ihtimal yok.

@Çörekçioğlu Luffy
Geleceği görme işini unut mübarek. :/ Söylediği gibi her darbeden sonra aha geleceği gördü mü diyeceğiz? Olay belli. Küçük bir ihtimal de olsa ya Kaido arkasını döndüğünde Luffy ha gayret diyip kalkacak ya oradan ambulansla götürecekler ya da Silivri'ye düşecek. Başka bir ihtimal yok.
Niye oyun bozanlık yapıyorsunuz ya :D Zaten az önce Smoker gelecek bölümlerde daha kötü durumlar olacağından bahsetti :( Bırakın bir hafta böyle takılak :) Belki %1 ihtimal bile olsa vardır he.. :gamyon:

Herkes sabahtan beri Luffy karşıtı oldu, bense çok sevmediğim halde dövüşteki performansını beğendim. Kaido gibi bir canavarı birkaç defa yere yapıştırıp, hiç yoktan bir süre darbelerden hareketsiz kalmasını sağlamak da bu seviyede başarıdır bence.

Tabi arkadaşlar 5. İmparator havalarına erken girip, G4'ü yonkou dengi görüyorlardı. Zannediyorum onlar için hayal kırıklığı oldu.

Kaido'nun nasıl yenileceğini buldum. Kaido sağdan sola sırayla Apoo, Hawkins, Drake, Law, Zoro ve Luffy olacak şekilde novaları önüne dizecek.

Sonra da "Biriniz dahi tek yemezse kendimi yenildim sayacağım." diyerekten sopayı sağdan savuracak. En sola gelene kadar sopa biraz yavaşlayacağı için Luffy kötürüm kalsa da bayılmayacak ve Kaido yenilmiş olacak.

Bölüm baya iyi . Luffy sonda böyle insede veya tek de yese bu çocuğa helal olsun. Böyle kararlılık böylesine cesaret ve arkadaşlığa verilen değer takdire şayan. Bu çocuk bu adamı indirecek ne olur bilmem ama o alacak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık