Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir teoride uyanmış zoanların hasar iyileştirme konusunda çok iyi olduğunu söylemiştik. Kaido meyvesini bu seviyede kullanıyorsa ki hiç şaşırtıcı olmaz, meyvesinin asıl özelliği bu olmamasına rağmen Marco kadar hızlı bir iyileşme süreci olabilir bu adamın. Beklerim yani bu angustan :D
Hasarları hızlı iyileştiriyor zaten uyanmış zoanlar bu bilinen bir şey İmpel Down’dan :)

Ulan Law hiç bir eylemin yok fikrin var. İki bölümdür sağa sola bakıyor. Şu kaplan çıksında kurtarsın Luffy'i bari. Gerçi düşmanda olabilir :fool:

Zoro şuan ağaclıkların arasın da izliyor. Dövüşün bitmesine fırsat kollayıp sağ gözünü açacak ve Kamui yapıp boş bir mekanda dövüşecekler. ve zoro aşhura açıp Kaido'nun kellesini kesecek. (son)
Wooaaa! Başka neler olur mesela?
:oleyo2: Oda gene Zoro'yu koruyor. Tabii Law gibi poşetmişçesine beklemeyeceği için...
Şimdi bana Zoro'nun mensup olduğu milliyeti söyle bana :S

Tamam gurbetçi gurbetçi gurbette sever ama, Japon-kılıç-geyşa yadırganamaz gerçekler. Oda değil de ben mi koruyayım xD

O değil de Zoro malum atarlı şekil sahne gelince "Demekki yolum buraya kadarmış" deyip aforizma kasıyor ya şansını Kaido da denese ya yiğidim? Yoksa sadece kılıç zorunluluğu mu var aforizmasında :S

Sahne tıpatıp Toriko vs Heracles gibi olmuş. Şimdi sıra Luffy'nin içindeki şeytanı uyandırmasında. Bu da meyve uyanışı olacaktır. Sonrası da aynı olursa tabi sıkıntı büyük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık