Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir teoride uyanmış zoanların hasar iyileştirme konusunda çok iyi olduğunu söylemiştik. Kaido meyvesini bu seviyede kullanıyorsa ki hiç şaşırtıcı olmaz, meyvesinin asıl özelliği bu olmamasına rağmen Marco kadar hızlı bir iyileşme süreci olabilir bu adamın. Beklerim yani bu angustan :D

Nerdeyse küçüklü büyüklü her versuslu bölüm gibi, geleceği görme panellerine yönelik spekülasyonlar atılmış bol bol. Bıkmadınız mı hala? 500 m. ötesindeki yoldaşlarının durumunu sezsin önce çiçeem Luffy.

Bir de Luffy ve Tama'dan çok, depresyona giren benim gibi Luffy severlere şaşırdım. En güçlü yaratık karşısındaki a dostlar. 2 yıl boyunca eğittiği iri hayvancıklara benzemez. Ki Linlin'de düştüğü duruma da şahit olduk.

shabody adalarinda kid luffy law ayni anda denizcilere saldirmisti buna benzer birsey kaidoya karsi olabilir samuraylarda gayet guclu ise yarar elemanlar bakalim zoro daha sahne almadi luffynin elindeki kilic luffyi etkilermi tayfadakiler 1 vs 1 ler yaşayacakmı yaşanıcaksa kimler arasinda yasanıcak sanji yeni gucunu kullanacakmı choper birise yararmı kaidonun diğer komutanları işe dahil olucakmı kaido nasıl düşecek shogun orochinin işe yarar adamlari varmı orochi odenle kardeşmi dur bunu ben uydurdum merakla bekliyoruz bakalım ha birde luffy yine ağlayip güçlenmem lazım diyecekmi...

Bu Zoro abdisi nerede deniliyor da sırf "Ben demiştim." diyebilmek için ağaçların arasından gizlice Luffy'yi izliyor olmasın sakın? Beklerim hani.

Bu Zoro abdisi nerede deniliyor da sırf "Ben demiştim." diyebilmek için ağaçların arasından gizlice Luffy'yi izliyor olmasın sakın? Beklerim hani.
Sonra Luffy'e dalıp ben Kaidou'nun tayfasına katılacağım, sen zaten Korsanlar Kralı olamazsın deyip Luffy'nin dişini de kırar belki :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık