Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoroyuda yoldan geçerken, king pataklamış olmasın.

Oda kan revan yerdeymiş.
Çıldırırım. Zoro yenilecekse Skypie'a daki gibi ezilerek yenilmeli ki dalga geçebilelim. :( Yoksa yenilse ne olur yenilmese ne olur. :(

Sen hala burda mısın la :( İsimden laf mı sokuyon sen :D
Bunun şey versiyonunu da yapsana:
K:Ne yapıyon sen?
L: Wano'yu özgürleştiriyom
şeklinde. :D
Kaido'nun elindeki kanabo denilen sopa samuraylarca kullanılıyor. Yani Kaido kılıç ustası çıkabilir.
Üstü çıplak ama. Malum eşleşme olmaz.

Bu arada Luffy geleceği gördü diyenleri anlayamıyorum. Arkadaşlar! Bizim kendimizden sakındığımız adamı Kaido çatır çutur dövdü. Tatlı yüzüne doyamadığımız adamın yüzüne boşalttı tüm hakisini. Sonra da lafları ile bir daha ezdi Luffy duyamayacak hale gelse de. Ne geleceği görmesi yahu? :(

Efsane bir bölümdü. Luffy için tek yedi falan filan gırgırını yaptık ama helal olsun sağlam darbeler indirmiş. Gerçi o darbeler Kaido için bir şey ifade etmez ama olsun oradaki adamların görmesi yeterliydi. Shutenmaru bu sayede Luffy ile tanışmak isteyecektir. Ayrıca gelecek görme muhabbetinin olduğunu zannetmiyorum. Basbaya teke gitti bizim deli oğlan.

Tama'ya çok üzüldüm ya. İnşallah ölmemiştir. :agla:
:ühü:
Yeni bölümü heyecanla bekliyorum. Bakalım neler olacak.

Kim o 6 kişi kesin Luffy sama fanı başka açıklaması olamaz. Şu bölüme bile kötü demişler. Herkes haketiğini yaşıyor. :D
Çok laf sokmalık şeyler diyon :D Yapma böyle.

Çıldırırım. Zoro yenilecekse Skypie'a daki gibi ezilerek yenilmeli ki dalga geçebilelim. :( Yoksa yenilse ne olur yenilmese ne olur. :(

Bunun şey versiyonunu da yapsana:
K:Ne yapıyon sen?
L: Wano'yu özgürleştiriyom
şeklinde. :D

Üstü çıplak ama. Malum eşleşme olmaz.

Bu arada Luffy geleceği gördü diyenleri anlayamıyorum. Arkadaşlar! Bizim kendimizden sakındığımız adamı Kaido çatır çutur dövdü. Tatlı yüzüne doyamadığımız adamın yüzüne boşalttı tüm hakisini. Sonra da lafları ile bir daha ezdi Luffy duyamayacak hale gelse de. Ne geleceği görmesi yahu? :(
O, ona özeldi başka karikatüre yaparız Luffyli bişiler :D

Senin niye hiç olgun mesajın yok ya?
Ne oldu ya? Hayır siz dalga geçtiğiniz de, biz böyle yazınca, ya ne ağlıyorsunuz, ya neden alınıyorsunuz oluyordu.

Şimdi siz neden alınıyorsunuz? Olgun mesaj dediğin ne? Luffy’e bir şey yazmamak mı?
Eğleniyoruz, İşte kardeşim, sanki küfür ediyormuşum gibi, ikidir dün de aynısnı yaptınız, buraya gelip, liseli, olgun değilsin yapıyorsunuz.

Ben bu mangayı eğlenmek için okuyorum, herkes birbirine laf atıp, espri yapıyor. Hayır anlatamıyorum hala bak; EĞLENCESİNE. Anladın mı? Hep böyle yapıyorsunuz ya, algıııı. Güzel ama devam.

İşler Mihawk ile Zoro ya gelince dalganın dibine vuranlar. Şurada tek yemiş Luffy ile iki eğlenmeye çalışınca laf atıyorlar çok ilginç.

Yahu oradaki surat ifadesinin sebebi açık tehditti her konuda işine çomak sokma tehditi tek bir kişiye odaklı bir laf ve surat ifadesi değildi orası.O konuda haterlık yapıyorlar.

Elbette Kaido'dan ciddi anlamda çekiniyordur çekinmiyor diyen yalan söyler kim olsa çekinir zira.Ama Doffy korkusuz ve egolu bir adamdı h.haki sahibiydi korkak olsa öyle bir düzen kurmayı denemezdi zaten.Wb savaştayken adam hakkında konuşuyordu.Sonuçta beyazsakalın kişiliğini tanımadan bilemezsin orada onu da hedef alabilirdi mesela ama yaptıklarını görünce korkmak yerine keyifleniyordu.Kısacası büyük korsanlar korkmaz değil Dof hiçbiri korkmaz.Croco,Moria gibi adamların imparatora dalma sebepleri de bu korkacak olsalar hiç dalmazlardı zaten.Kid'in dediği gibi korkaksan denizde yerin yok rakibin ne kadar korkunç birisi olduğu önemli değil.

Bu gelecek görmekten çok eğer Kaidou'da h.haki varsa yıldırma mevzusuna benziyor.Tıpkı bir benzeri sahne Zoro vs Monet olayında da vardı aynı Zoro böyle gözlerle bakıp tırsmasını sağlıyordu Monet'in.Gelecek görme olduğunu düşünmüyorum olsaydı kaçardı Luffy.
Bilemiyorum. Fujitora üstüne yer çekimi uygulayınca suratı suratı hemen değişiyordu Mingo'nun. Korktuğundan değil elbette ama ciddi durumlarda tavrı halı başka oluyor adamın. Şimdi Mingo'nun karşısında kendisini balık kılçığı gibi ayıklayacak bir Kaido, öldürme niyetiyle Mingo'nun karşısında dikilse durum yine aynı olur muydu ? Wb'nin rage mod açıp kıpkırmızı olduğu sahneyi düşün mesela. Ya da Kaido'nun böyle bir sahnesi olduğunu.. Hani ben gömmek için demiyorum ama köksal normaldir yani. Bu adamlardan korkmayanda sıkıntı vardır. Neyse ilerleyen zamanlarda Kaido'nun psikopata bağladığı bir sahne olursa bakarız yine duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık