Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lufy tek tek gelse, Kaido sabit beklese kaç tane Lufy'yi alır asıl sıkıntı bu. Age of oynarken paladin vs şampiyon falan yapardık. Tek tek kaç şampiyon bir paladini alıyor gibi. Kaido bana 100 tane lufy alsa bile gücü %80'e inmez gibi geliyor. Kaido yonkou dışı bir şey bence. Yonkouluk bu değildir. :D
Bence o kadar da değil.Diğer novaların bu performansı verebildiklerini sanmıyorum böyle saldırılar yapıp umut yaratacak kadar.Bu noktada g4 farkı ortaya çıkmış g4 cidden boş teknik değil ve elephant gatling.
Kaido bunu indirmiş ama hafif performansdan etkilenmiş gibi duruyor.Kalkıp aniden işini bitirdiği kısımda o havayı aldım yakında görürüz.

Mingo fanları "Mingo, Kaido'dan korktu" denildiğinde savunmaya geçiyordu. Bir dertten daha kurtuldunuz; korkmasının bir sebebi varmış cidden.
Yahu oradaki surat ifadesinin sebebi açık tehditti her konuda işine çomak sokma tehditi tek bir kişiye odaklı bir laf ve surat ifadesi değildi orası.O konuda haterlık yapıyorlar.

Elbette Kaido'dan ciddi anlamda çekiniyordur çekinmiyor diyen yalan söyler kim olsa çekinir zira.Ama Doffy korkusuz ve egolu bir adamdı h.haki sahibiydi korkak olsa öyle bir düzen kurmayı denemezdi zaten.Wb savaştayken adam hakkında konuşuyordu.Sonuçta beyazsakalın kişiliğini tanımadan bilemezsin orada onu da hedef alabilirdi mesela ama yaptıklarını görünce korkmak yerine keyifleniyordu.Kısacası büyük korsanlar korkmaz değil Dof hiçbiri korkmaz.Croco,Moria gibi adamların imparatora dalma sebepleri de bu korkacak olsalar hiç dalmazlardı zaten.Kid'in dediği gibi korkaksan denizde yerin yok rakibin ne kadar korkunç birisi olduğu önemli değil.

Luffy geleceği görüyor,

Ama hamle yapacak zamanı bile yok. Kaido bildiğin aşırı hızlı bir karakter, Kizaru ile kafa kafaya giderler.

Bu gelecek görmekten çok eğer Kaidou'da h.haki varsa yıldırma mevzusuna benziyor.Tıpkı bir benzeri sahne Zoro vs Monet olayında da vardı aynı Zoro böyle gözlerle bakıp tırsmasını sağlıyordu Monet'in.Gelecek görme olduğunu düşünmüyorum olsaydı kaçardı Luffy.

Abiiiiii abiiiiiiiii abiiiiiiii
Yaw efsane bölüm Luffy fanı olarak söylüyorum ben böyle bölüm görmedim.
Adam tek attı ya :D Zaten böyle bir şey bekliyordum. Bizimkiler için çok erken kaido yu yenmek bunun üstüne kaidoyu yenerlerse sıvar oda yani bence bi zaman atlaması şart.
Yada H.Haki power up lazım.
Bu Kaidou'nun kullandığı Divine Thunder H.Haki ile alakası olabilir mi?

Luffy Shanks'ı yine rezil etti...

Ama Karasakal doğru demiş... :byee: ''Daha yolun başındasın evlat.''

Luffy geleceği görüyor,

Ama hamle yapacak zamanı bile yok. Kaido bildiğin aşırı hızlı bir karakter, Kizaru ile kafa kafaya giderler.
Güzel nokta bende öyle düşünüyorum. Kaidonun bu kadar hızlı çıkmasını beklemiyordum. Bu arc H.Hakinin tam ne olduğunu göreceğiz inşallah.

Eyyy Luffy sen basıl bir kraktersin ki, nasıl fanların var ki, bariz yenilsen bile; Geleceği gördüüüü:oleyo2: diyorlar. Ya Wano başladığından beri, her dk gelceği gördü, geleceği gördü diye yazılıp duruyor, bıkmadınız mı abi? Hayır geleceği görse ne olacak? Luffy’nin geleceği değiştirme gibi bir gücü mü var? Güzelce dayağını yemiş oturmuş.

Luffy kalkacak:agla:
Luffy geleceği gördü:agla:
Luffy 5.imparator:agla:
Luffy g4 herkesi pataklar:agla:
Luffy artık bambaşka seviyede:agla:

Luffyyyyyyyyy:agla::agla::agla:

Luffy: aoaoaaaoaaaaaaaa!!!

Ve kaido tek yer!!!

Eyyy Luffy sen basıl bir kraktersin ki, nasıl fanların var ki, bariz yenilsen bile; Geleceği gördüüüü:oleyo2: diyorlar. Ya Wano başladığından beri, her dk gelceği gördü, geleceği gördü diye yazılıp duruyor, bıkmadınız mı abi? Hayır geleceği görse ne olacak? Luffy’nin geleceği değiştirme gibi bir gücü mü var? Güzelce dayağını yemiş oturmuş.

Luffy kalkacak:agla:
Luffy geleceği gördü:agla:
Luffy 5.imparator:agla:
Luffy g4 herkesi pataklar:agla:
Luffy artık bambaşka seviyede:agla:

Luffyyyyyyyyy:agla::agla::agla:

Luffy: aoaoaaaoaaaaaaaa!!!

Ve kaido tek yer!!!
Senin niye hiç olgun mesajın yok ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık