Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ondan bahsetmiyorum vurdu mu boğayı devirir belki ama dövüş kabiliyeti sınırlı gibi.O bir tane vurayım diye topuzu sallarken rakibi anında hayalarına geçirebilir mesela. :D Biliyorsun öyle tipleri güç kuvvet sağlam ama dövüş zekası sıfır gibisinden.Mom da çok dövüş zekasına sahip gözüken biri değil.Daha aşağı düşeceğini düşünemeyip tek yumrukla aşağıya uçuyor.Bunlar ipini koparmış canavar kısacası iş dövüşmeye gelince çok yetenekli intibası uyandırmadılar bende.O izlenimi en çok Shanks veriyor.Teach de yine tecrübe kokuyor.Beyazsakal da aynı şekilde her işini hesap ederek yapan bir adamdı dövüşürken bile.
Anladım demek istediğini. Ben bu hissi en çok Bm'den aldım.

Fiziksel güç ultra
Savunma ultra
Silahlanma ultra

Ama ne bir öngörü, ne bir gözlem haki, ne de bir zeka örneği var dövüşürken. Kaido'nun farklı olacağını düşünmemin sebebi zoanın bire birde en iyi meyve türü olması. Bu seriden bir Lucci geçti yahu. Kaido bunun Everesti.

Yapma demee bunu.Prometheus ve Zeusun saldırılarını unutma.
BM daha Zeus'una sahip çıkamıyor :(

Shanks gibi savaşçılığın,tecrübenin,kral hakinin ve bu ikisi gibi canavarlığın tam bir karışımıydı beyazsakal.Hatta deprem meyvesiyle birlikte bu yüzden bile en güçlü olabilir.Mom ve Kaido tamam çok güçlü ama kimse kusura bakmasın bunların ne savaştan ne de dövüşten anladığı yok.Biri kayar denize düşer öteki tepesindeki eşşek kadar yumruğu farketmez falan bunlardan canavar olur ama dövüşçü olmaz.

Çok güçlü olman çok iyi bir savaşçı olacağın anlamına gelmiyor işte bu ikisi bunun kanıtları olmuş seride.
Topu topu 5-6 kere gördük, savaşırken hiç görmedik adamı ama savaştan anlamadığını söylüyorsun. Dur bir sakin görelim belki adam sinirlenip etrafındaki herşeyi yok edicek.

Adamı hiçbir şey öldüremiyor ama üstündeki saldırıyı neden görmedi diyenler var. Lan adamın umurunda mı sanki tetikte olmak? :/ Herif keyfine göre geziyor işte. Kim saldırmış kim saldırmamış zerre önemli değil onun için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık