Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yukarıda yazmıştı biri haklı, geleceği görme olayı yaşanmış bölümde. Kaido'nun diğerlerini uçuracağını anladığında dikkat çekmek için yapılmış bir saldırı gibi o. Hazır böyle yakalamışken g4 king kong gun yapıştırsa daha iyi olurmuş. :)

Yukarıda yazmıştı biri haklı, geleceği görme olayı yaşanmış bölümde. Kaido'nun diğerlerini uçuracağını anladığında dikkat çekmek için yapılmış bir saldırı gibi o. Hazır böyle yakalamışken g4 king kong gun yapıştırsa daha iyi olurmuş. :)
Bana da öyle geldi. Sırf sinirinden yapmış da olabilir ama.

@r_zoro demişti. Ben görselin üst kısmını görmemiştim yav. Öyle muhtemelen. Bölüm çıkınca anlarız olayı.

Luffy geleceği gördüyse, Jack ve Shutenmaru niye şaşırıyor?

Yalnız şu erkenden tanıtılan yonkoların zaafları bezdirdi. Biri dikkatsiz, biri aç, Kaido desen alkolik çıktı. Ortak nokta da kendi çıkarına olan şeylere sürekli bir zarar verme eğilimi.

Kata geleceği gördüğü nerdeyse her seferde bu belirtildi. Luffy'nin hiçbir sahnesinde böyle bir vurgu olmamasına rağmen nerdeyse her aksiyonunda "geleceği gördü" mesajlarını okuyoruz :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık