Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Katakuri'yi yenmiş birisi.Luffy Kaido'yu bu haliyle yenemez ama en azından kaçabilir seviyede.
Diğer Kötü Nesil karakterlerinden daha iyi bir seviyede.Luffy 2 sene sürekli eğitim aldı.Bu eğitim henüz ödülüne bence yeni yansıdı.Kralın hakisi konusu var birde.
X Drake,Hawkins,Shutenmaru hakkında henüz çok bilgi sahibide değiliz.
Zoro ise 2 yıl atlamadan sonra henüz kendisine denk birisiyle hala kapışmadı.maksimum gücünü henüz bilmiyoruz.
Kaido tek başına görünmese bile aslında tek başına
Kaido ws Luffy-Law-Kid
Shogun ws Zoro-Killer-Kinemon
Bu arcta bu 2 ws olur ya da yakın bir durum söz konusu olabilir.
Ben bu arcta kötü nesil karakterlerinden birileri ölücek mi ve bu arcta yaşananlar basına nasıl sızacak onu merak ediyorum.

- Oven, Sanji'yi tekme ve Pound'dan kütük yedi. Eziklendi.
Bu farklı şimdi.

-Sanji, Oveni tekmeledi ve Sanji eziklendi (Şifon diye tereddüt etti yeaa!).
-Sanji, Bigmomın saldırısını engelledi. Eziklendi. (Oha kadına vurdu!)
-Sanji, Luffy'yi bi ordu adama karşı korurken yaralandı. Eziklendi. (B. haki fakiri, yazıklar olsun!)

Örnekleri çoğaltabilirim. :oops:

Sarho
Beyler tamam sahne güzel ve beklenmedik hatta bende çok beğendim. Ama Yorumlar biraz komik. Kaido tek yedi falan da benmi görmedim? Hayır cidden şunu Zoro yapsa şöyle olacaktı; ya oğlum adam sarhoş ya umrunda değildi etraf, hem jack bile hiç umursamadan darbe alıp duruyor, kaido mu umursayacak, adam yükseklerden falan atlıyor, sarhoş olduğu için yedi saldırıyı, bence zoro kaçsın bir daha ki bölüm Kaido bunu yer.

Luffy yapınca hahahah abi yamulmuş yamulmuş adam. İşte Luffy bee.

Şu saatten sonra ya Kaido orada Luffy’i gömer yada klasik Oda mantığı sarhoştum hatırlamıyorum olur. Bir de abartan fanlar biz oluyoruz.
Nasıl Zoro Fujiye slash atınca, Zoro amirali tokatladı dediysek.

Bunda da Luffy Kaidoyu tokatladı deriz.

Aslında ikiside tokatlamadı ama bir nevi geyik türü.

Ben seviyorum böyle yazmayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık