Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 tane Gokou var :S
Luffy Yonkou ya artık. Beş tane yonkou var yani. Bu yüzden Yonkou'yu Gokou olarak çevirmiş. İki tane Gokou dediği de Luffy ve Kaido. Ben her zaman burada olmam arkadaşlar. Ona göre.

Evdeki bandanayı pttyle Wanoya yolluyorum şimdi, pazartesi tatil Salı günü shutenin eline geçer, bir de o zaman görelim. :)
Bandana alırsa o seviyelere çıkabilir. Bir de gözükmeden önce tek gözünü hafifçe çizip kapatsaydı gücünü ikiye katlayabilirdi ama iş işten geçti. Potansiyelini harcadı Shutenmaru.

Luffy Yonkou ya artık. Beş tane yonkou var yani. Bu yüzden Yonkou'yu Gokou olarak çevirmiş. İki tane Gokou dediği de Luffy ve Kaido. Ben her zaman burada olmam arkadaşlar. Ona göre.

Bandana alırsa o seviyelere çıkabilir. Bir de gözükmeden önce tek gözünü hafifçe çizip kapatsaydı gücünü ikiye katlayabilirdi ama iş işten geçti. Potansiyelini harcadı Shutenmaru.
:( Shichibukailerin ismi değişiyor muydu sayısı düştükçe, bu da öyle. Sıfatın bi itibarı var.

Yon 4 demek yav. 5 tane yonkou demek 20 tane imparator demek. Ne oluyor? :oleyo2:
Sırf bu espriyi yapabil diye beş tane yonkou var yazmam hakkındaki düşüncelerini almak isterim.

:( Shichibukailerin ismi değişiyor muydu sayısı düştükçe, bu da öyle. Sıfatın bi itibarı var.
Onu şeyden dolayı değiştirmiyorlar. Bir ara her arc bir shichibukai düşüyordu malum. Baktılar böyle olmayacak,her seferinde isim değişmez. İsmi değiştirmemeye karar verdiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık