Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi la. Zoro o jelibondan kaçsaydı zoro>=kata veya zoro>=luffy olurdu herhalde.
Sanji aslanım kata seviyesindeymişsin haberimiz yokmuş.

Yahu aslında ben Zoro yapamaz diye düşünmüyorum ben Zoro yapınca verilen tepki ile uçurulmasına karşın Luffy yapınca yea zaten iki dakka sonra Kaidou bunu gömer zaten ezik falan anlayışına tepkiliyim.
Gizli Zoro fanı olarak Luffy yaparsa o da yapar diyorsun. Anladım.

Karakterlerin zaaflarının olması hikaye'ye derinlik katması açısından çok hoş. Gram rahatsızlık duymuyorum bu konu hakkında.

Umarım tayfadan bir kişiye veda ederiz bu arc. Kaido'nun ejder çizimi beni çok ama çok şaşırttı. Normalde karakterlerin tipleriyle dalga geçen Oda ciddi anlamda Ejderha diyebileceğimiz bir herif çizdi.

Bölüm Hakkında Yorumum

Adam sarhoş kafayla yonkou olmuş siz ayık kafayla mantıklı düşünemiyorsunuz.

Yahu aslında ben Zoro yapamaz diye düşünmüyorum ben Zoro yapınca verilen tepki ile uçurulmasına karşın Luffy yapınca yea zaten iki dakka sonra Kaidou bunu gömer zaten ezik falan anlayışına tepkiliyim.

Hayır o Tiç değil. O Tiç gücü elde etmek için doğru zamanı bekleyip son anda gaza gelse de kendini tanıyordu ama iki sene sonraki Tiç daha tecrübeli ki Luffy için erken olduğunu söyleyecek akla erişmiş.

Zoro da kurtulur, hatta Mihawk'ın seriye girdiğinde yaptığı kurşun kesme hareketinin jelibonlusunu yapar, önemli olan yapamaması değil yapması normal bir hareket iken abartılması ki bunu da onun için yaptım xD
Boşuna icraatsiz demiyorum. O kadar icraatsiz ki Luffy için normal sayılan şeyleri Zoro yaparsa diye düşünülmesi bile ayrı bir tepki verilmesine yol açıyor. Bakın düşünülmesi bile diyorum.:D

Herifin yaptığı en büyük icraat bowling topu gibi fırlatılıp Pica'yı kesmek... Ama yorumlarda Zoro bundan sonra Jack'ten aşağılarla uğraşmaz oluyor... Kaynak ne? Fanların arzuları. İnşallah olacak.:D

Ama Zoro vs Jack için ayar çekmeye başlamış Mangaka. Jack'e bol bol yara aldırıyor.:D

Karakterlerin zaaflarının olması hikaye'ye derinlik katması açısından çok hoş. Gram rahatsızlık duymuyorum bu konu hakkında.

Umarım tayfadan bir kişiye veda ederiz bu arc. Kaido'nun ejder çizimi beni çok ama çok şaşırttı. Normalde karakterlerin tipleriyle dalga geçen Oda ciddi anlamda Ejderha diyebileceğimiz bir herif çizdi.

Bölüm Hakkında Yorumum

Adam sarhoş kafayla yonkou olmuş siz ayık kafayla mantıklı düşünemiyorsunuz.
Ayık kafa? Foruma salınan kimyasal gazlardan haberin var mı hocam? Çok fena...

Sadece şunu diyip kaçacağım Mihawk önce geleceği görsün de ondan sonra konuşuruz gözlem hakisini. Şu ana kadar seride en aktif en iyi şekilde kullanan kişi Katakuri'dir. Daha görmediğiniz birini en yukarıya koymak saçmalıktır.

Ben de severim ama bunları yazınca oda fanboi oluyoruz xD

Boşuna icraatsiz demiyorum. O kadar icraatsiz ki Luffy için normal sayılan şeyleri Zoro yaparsa diye düşünülmesi bile ayrı bir tepki verilmesine yol açıyor. Bakın düşünülmesi bile diyorum.:D

Herifin yaptığı en büyük icraat bowling topu gibi fırlatılıp Pica'yı kesmek... Ama yorumlarda Zoro bundan sonra Jack'ten aşağılarla uğraşmaz oluyor... Kaynak ne? Fanların arzuları. İnşallah olacak.:D

Ama Zoro vs Jack için ayar çekmeye başlamış Mangaka. Jack'e bol bol yara aldırıyor.:D
Sen de tartışma arıyor gibisin, şimdi biri çıkıp en azından Luffy gibi lastik top değil diye girişecek xD

Ben de severim ama bunları yazınca oda fanboi oluyoruz xD

Sen de tartışma arıyor gibisin, şimdi biri çıkıp en azından Luffy gibi lastik top değil diye girişecek xD
Vallaha şu gördüğümüz meyvelerden sonra Luffy'nin bu meyveyle güçlenme şekli çok daha samimi geldi. Herif canını dişine takıyor...:D Daha da hoşuma gitti gear serisi. Fizik, teknik hepsi bir arada.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık