Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet. Her gün taze.

Kendi girer. :oleyo:

Goygoy yapan biziz aslında. :/ Kid'in paket olması bize neyi söylüyor? Meçhul. Gücü belirsiz. Vurabilmiş mi belirsiz. Sonu belli gerçi. Akakasız örnekler üzücü oluyor. Güç çıkarımını fanların beklentisi üzerinden yaptım bir de ben. Zoro'dan böyle bir hareket beklemiyorum diyebilseydin keşke. :)
Valla hiç de fanlar üzerinden yapmışsın gibi durmuyor. Luffy'nin bir yonkou karşısında paket olmayacağını beklediğine göre... Luffy'nin milyonlarca kavanoz bal yeme kapasitesiyle bazı şeyleri karıştırıyorsun. Gerçi sen de haklısın o kadar balı Zoro yese ben kk'lığını ilan ederdim reyisin :fool:

Kinemon da mekandan ayrılmamış olsa ateşi keserek bizimkileri kurtarabilirdi belki. Gerçi o saldırıdan kurtulsalar bile kim bilir ne biçim kokuyordur ayyaş ejderhanın nefesi, kokudan bayılmış olabilirler :D. Adam da öyle bir manyak ki Jack yanında makul kalıyor. Acaba Kid reis fabrikadaki silahlarla şov yapacak mı? Shutenmaru (Ashura) , zamanında Oden'e bağlılık yemini edenlerden, onun varisi için de savaşacaktır.

Luffy sapanla çıkarda havada asılı mı kalacak? Hadi diyelim Luffy bu sapanla uçtu sonra G4'e geçip Boundman'ın havada uçma yeteneği ile pozisyon aldı ve sonra G4 den çıkıp G3 e girip mi vurdu. Valla tam Zorocu gibi hikaye yazdım he xD

Bu Kaido konusunda ruhuna Shambles atalım öyle daha kolay olur :S
ahahhahahaha
kesin ip var

Valla hiç de fanlar üzerinden yapmışsın gibi durmuyor. Luffy'nin bir yonkou karşısında paket olmayacağını beklediğine göre... Luffy'nin milyonlarca kavanoz bal yeme kapasitesiyle bazı şeyleri karıştırıyorsun. Gerçi sen de haklısın o kadar balı Zoro yese ben kk'lığını ilan ederdim reyisin :fool:
Biz buna sosyolojide muhalif okuma diyoruz. :)
Luffy yapınca anormal gelmiyor. Zoro yapsa ortalık yerle yeksan olur zira en koyu fanlar bile böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünmüyor. Fantezilerinde ise muhakkak vardır.
Tamamıyla fanlar üzerinden. :)

Luffy paket olmayacak demek Luffy vs. atsa kazanır demek değil. :) Luffy bu kez yakalanmayacak demek. :) Bir imparator diğer imparatoru esir mi alacak? İyiymiş. :)

Lan varya şerefsizim Zoro çıkıp Kaidou'nun suratına kılıçlarla hamle yapsa ve bölüm orada bitse oluşacak heyecanı tahmin bile edemiyorum :D Ama artık bunlarla uğraşmaktan Luffy severler hadi sevmese bile sempati besleyenler o kadar yılmış ki tepki bile veremiyorlar.
Bu beklendik bir şey.Sanjinin,Katakurinin saldırısından kurtulduğu sahneyi Zoroya çizseydi mangaka,fetişler zoroyu allah yapar tapardı diye boşa demiyorum.

Hawkins bu ark 30 tane kukla kullanır. 5 sene sonraki bilmemne kartlarında da limiti 30 diye yazarlar çok da şey yapmamak lazım.
Aslında 10 kukla da çok iyi.
Law’a 1 can verdikten sonra ikinci canını çok rahat savunabildi. Her canını böyle savunsa hawkins’i yenmek çok zor olur.
Ama hawkins’i de anlamak lazım adam bir sürü canım var zaten diyor o yüzden rahat rahat can veriyor rakiplerine. Mesela zoro karşısında çok rahattı ve canını korumaya bile çalışmadı ama law karşısında acelesi vardı ve 1 candan sonra hemen savunmaya geçti.
30 kukla da çok olur bence:D düşünsene luffy g4 ile 30 defa vurması lazım aynı şekilde kaido da öyle :D

Aslında verilecek tepki tarafların gücünü de gösteriyor.

Luffy yapınca anormal gelmiyor. Zoro yapsa ortalık yerle yeksan olur zira en koyu fanlar bile böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünmüyor. Fantezilerinde ise muhakkak vardır.
Yahu aslında ben Zoro yapamaz diye düşünmüyorum ben Zoro yapınca verilen tepki ile uçurulmasına karşın Luffy yapınca yea zaten iki dakka sonra Kaidou bunu gömer zaten ezik falan anlayışına tepkiliyim.

WB'yi gözüne kestirip iki dakika sonra yerde ağlayan Teach değil mi bu?
Hayır o Tiç değil. O Tiç gücü elde etmek için doğru zamanı bekleyip son anda gaza gelse de kendini tanıyordu ama iki sene sonraki Tiç daha tecrübeli ki Luffy için erken olduğunu söyleyecek akla erişmiş.

Bu beklendik bir şey.Sanjinin,Katakurinin saldırısından kurtulduğu sahneyi Zoroya çizseydi mangaka,fetişler zoroyu allah yapar tapardı diye boşa demiyorum.
Zoro da kurtulur, hatta Mihawk'ın seriye girdiğinde yaptığı kurşun kesme hareketinin jelibonlusunu yapar, önemli olan yapamaması değil yapması normal bir hareket iken abartılması ki bunu da onun için yaptım xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık