Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Kaido'ya zarar vermek için değil, insanları bırak beni hedef al diye vuruyor. Çünkü onlara zarar gelsin istemiyor. Benim anladığım bu.
Başta niyeti büyük ihtimalle buydu. Ama sonradan bildiğin Oden Kalesindekilere yapılan atışa sinirlendiği için daldı. Daha şehre bile gelemedi ki Luffy.

Ne farkları var acaba ? Biliyor musun
Saldırıların gücü arasındaki fark mı ? Ben sadece odeni yenen kaidoya, luffynin iskandinav mitinden odinin oğlu olan thor göndermeli bir yumruk atsa güzel olur gibisinden demiştim. Thor isimli saldırısının elephant gundan farkı bu olurdu. Yeni bir teknik olarak da gelebilirdi. Simdi aklıma geldi shikiye son saldırısında thor isimli bir saldırı kullanmıştı sanki. o sahneyi bulamadım ama bulunca atayım.

Buldum buradaki gibi bir saldırı olabilirdi.

Yok yav, niye ki? Ben Wano'nun girişini daha çok sevdim. Tüm kek ana üsken Wano himaye ona rağmen bence Wano daha iyi ilerliyor
Tüm Kek başı hem hikaye daha heyecanlı ilerliyordu ve aşırı merak uyandıran bir hikaye kurgusuna vardı, aşırı hızlı ilerliyordu, ve aşırı ayrıntı doluydu bölümler. Ve çok fazla karakter tanıtımı oldu ve bunlar çok doğal bir şekilde gelişti, tanıtımların yapılmasında çocuk sıralaması gibi etkenler de yardımcı oldu. Wano ise hem yavaş, hem de adamakıllı ilgi çekici karakter daha göremedik. Ve daha başında kağnı hızıyla ilerlemesini bildiğimiz mangada "sarhoş" haldeki Kaido'ya Luffy'i saldırtıyorsa mangaka, garip saçma bir şekilde değişecek bir kurgu beklentisine girerim ben şahsen. Ha Tüm Kek sonu ise tamamen son dakika kaçışları, tüm uzay zamanın Hasır Şapkalar için kendi iradeleri ile çabalama olmadan, önceden planlanmamış bir şekilde lehine gelişmesi, güzel bir dövüşün alakasız bir şekilde bitmesi gibi etkenlerle zaten sıkıntılı. Wano'nun böyle olmayacağına da kesinlikle eminim.
Şu arcın başlarındayız, bu bölüm yapılan Luffy Kaido karşılaşmasına gelelim. Ya Law Luffy'i zorla kaçıracak (düşük olasılık) ya da Luffy Kid'in yanında kendine bir hücre bulacak. Başka mantıklı bir çıkış beklemiyorum gelecek hafta. Bizimki kendi isteğiyle kaçmaz, dellenmiş. Kaido'nun uyuya kalması falan filan saçmalık olur(benim için), söverim. Luffy Kaido'yu teke tekte alamaz. Bakalım gelecek hafta ne olacak? Daha arc başından garip kurgular girmesi bile arc başı yönünden sıkıntı yaratıyor benim için.

Kaido baya bir dengesiz bizim oğlanı sevmesin böyle artistlik yaptığı için?
Baksana benim adamım ol diye şekilden şekile girdi adını bile hatırlamadığım bi kılıç ustası için

Kaido baya bir dengesiz bizim oğlanı sevmesin böyle artistlik yaptığı için?
Baksana benim adamım ol diye şekilden şekile girdi adını bile hatırlamadığım bi kılıç ustası için
O adını hatırlayamadığın kılıç ustası, Mihawk ve Zoro'dan sonraki yeni ilah, reca ediciğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık