Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gardiyanların meyveyi uyandırdığına dair kesin söylenmiş birşey var mı Oda tarafından? Çünkü hiç öyle bir izlenim vermedi bana ne animede ne mangada
Evet. Görünüm konusunda, Oda belki ironi yapıyordur, görünüş aldatıcı olabilir ayrıca dünyanın en kötü yerinde en şirin yaratıkları da gardiyan olabilir.

Impel Down' da Crocodile bunlardan uyandırılmış zoan kullanıcıları olarak bahsediyordu sanırsam, normal zoanlara göre daha güçlü olduklarını söylüyordu.
Hem daha güçlü hem de iyileşme hızları çok çok daha iyi. Yalnız Ipek Down'dakiler insan haline dönüşemiyorlardı, bilinçlerini de kaybetmişlerdi.
http://www.korsanfan.com/konu/impel-down.20/
Minotaurus: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Mahkumları döven iri bir öküzdür.

Minorhinoceros: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. İri bir gergedandır.

Minokoala: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Ayı ve koala karışımı bir hayvandır.

Minozebra: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. İnsanları kaynar kan havuzunun içine iten büyük bir zebradır.

Minochihuahua: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Şivava türü bir köpektir. İki yıllık zaman atlaması esnasında göreve getirilmiştir.

Evet. Görünüm konusunda, Oda belki ironi yapıyordur, görünüş aldatıcı olabilir ayrıca dünyanın en kötü yerinde en şirin yaratıkları da gardiyan olabilir.

Hem daha güçlü hem de iyileşme hızları çok çok daha iyi. Yalnız Ipek Down'dakiler insan haline dönüşemiyorlardı, bilinçlerini de kaybetmişlerdi.
http://www.korsanfan.com/konu/impel-down.20/
Minotaurus: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Mahkumları döven iri bir öküzdür.

Minorhinoceros: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. İri bir gergedandır.

Minokoala: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Ayı ve koala karışımı bir hayvandır.

Minozebra: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. İnsanları kaynar kan havuzunun içine iten büyük bir zebradır.

Minochihuahua: Beş Gardiyan Hayvan'dan biridir. Tüm katlara gidebilir. Uyanmış Zoan türü bir Şeytan Meyvesi'ne sahiptir. Şivava türü bir köpektir. İki yıllık zaman atlaması esnasında göreve getirilmiştir.
Aynen öyle, Vegapunk' ın deneyleri sonucu zorla uyandırılmış olduklarına ancak bilinçlerini kaybetmiş ya da tamamen bir hayvana dönüşmüş olduklarına dair bir teori vardı forumda.

Luffy'nin Lucci tarafından adanın diğer köşesine fırlatılmak suretiyle yenildiğini hatırladım nedense...

23 Nisan süsü sarhoşken daha bir sevimsiz gözüktü gözüme. Keşke Luffy şu dallamayla bir 5 sene sonra karşılaşabilseydi. O yumruk ne yapacak ki buna en güçlü yumruğunu atsa ne olacak. Luffy'nin buna vurduğu pozisyondan Garp'ın bir tane oturttuğunu hayal ettim şuan çok tatlı oldu. Neyse bakalım ne olup bitecek bu arc.

Kaido hadsizi gereken cevabı aldı. Bu iş öyle 3 5 nova indirmeye benzemez. Kafana yersin balyozu. Luffy i işte bu yüzden seviyorum kafası attığında alayına giriyor. Yürüyedur lastik adam :at::at:
Fazla gaza geldim ama olsun. Bu arada Sanji keşke BM nin yediği kekin içinde kalsaydın be adam :(

Bu arada Kaido nun neden Kid i öldürmediği belli oldu. Böyle adamları seviyor hala Kid i ikna etmeye çalışıyor sanırım.

Son düzenleme:
Bolumu okuyunca aklıma şey geldi. 1 bölüm de olsa BM vs Kaido veya WB vs Kaido. Ne vahşi ne büyük kuvvetler çarpışırdı.

Luffy'nin Lucci tarafından adanın diğer köşesine fırlatılmak suretiyle yenildiğini hatırladım nedense...
Üstat ne dövmüştü ya. Bir tane Luffy'e bir tane Zoro'ya... Sonra power up almış Luffy'i bir daha eşek sudan gelene kadar dövmüştü. Luffy resmen dayak yiye yiye adam oldu. :D

insanın luffy gibi bir arkadaşı olsa keşke...
arkadaşları için dünyanın karşısında titrediği kaido'ya tek attı. helal...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık