Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa çok önemli luffy için ondan dolayı böyle birşey yaptı ve fitili ateşledi hadi bakalım nasıl olacak vs ler nasıl şekillenecek çok merak ediyorum direk bodoslama girmez heralde olaya oda-san.
Önce bir ara gazı verdi, şimdi yavaştan hikaye kısmına girer. Kiku'nun yirmi yıldır evlenmediği bilgisi geçti mesela. Bunun bir hikayesi çıkar. Sarışın bir sevdiceği vardı sanırım Kiku'nun. Wano arc başlamadan önce bir çizim görmüştük, orada vardı sarışın bir çocuk.

Tayfa çok önemli luffy için ondan dolayı böyle birşey yaptı ve fitili ateşledi hadi bakalım nasıl olacak vs ler nasıl şekillenecek çok merak ediyorum direk bodoslama girmez heralde olaya oda-san.
Unutmuşum ben bunu :( Yine de böcek çıkmasını istemem abi. Usopp'un rakibi böcek olsun da koskoca Kaido'nun koskoca sağ kolunun böcek zoani olması... Hem de 10'larca efsanevj mistik yaratık varken.

Hayırlısı..

Önce bir ara gazı verdi, şimdi yavaştan hikaye kısmına girer. Kiku'nun yirmi yıldır evlenmediği bilgisi geçti mesela. Bunun bir hikayesi çıkar. Sarışın bir sevdiceği vardı sanırım Kiku'nun. Wano arc başlamadan önce bir çizim görmüştük, orada vardı sarışın bir çocuk.
Evlenmeyen kişi Tsuru. Kin'emon 20 yıldır ortalarda olmadığı halde kimseyle evlenmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık