Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun ejderha çıkacağından emindim. Jack bu kadar yenilmesine rağmen nasıl o koltuktan atılmıyor. BigMom, Snack i şutladı hemen.

Spoiler yanlış anlaşılmış sanırsam. Birkaç kişiden aynı yorumu gördüm. Rakibi bir süre direnmiş ama Jack ağır basmış sonradan. Zaten Jack'in asıl mevzusu tam bir tank olması. Performansını hiç bozmadan günlerce o seviyede çarpışabilen birisi. Art arda defalarca kedi-köpeği karşılayabilen bir azmandan bahsediyoruz burada, hem de dinlenerek sırayla gelen kedi-köpekten bahsediyoruz.

Jack,Akainunun korsan versiyonu.Azimli,pes etmeyen sonuna kadar dalan biri.Yenilmesi en zor rakiplerden biri(geri vitesi olmadığı için)

Luffy varken adanın kurtarıcısı Luffy olur. Zoro neden oluyormuş ? Luffy yatacak sanırım :D hatta hasır şapka tayfası kurtarıcı olur. Zoro da nasiplenir işte :)

Kaido'nun ejderha çıkacağından emindim. Jack bu kadar yenilmesine rağmen nasıl o koltuktan atılmıyor. BigMom, Snack i şutladı hemen.
Yenildiğini nereden çıkardın? Kime yenilmiş Jack?

Bir kaç yorum daha gördüm Jack'i gömmüşler. Yahu adam o devasa filden hasar yedi gemi 1000 parçaya bölündü ama hala kendindeydi şimdi de Wano da göreceğiz muhtemelen adam kesilmesine rağmen seviyesi net belli olmayan bir adama yine de üstünlük sağlıyor. Neko-İnu ile dinlenmeden dövüşüyor buralarda yine gömülüyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık