Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Jack tek başına daha nereye kadar yetişecek, Shutenmaru ile başa baş gidiyorsa demek Zoro ayarında biri daha gelse inecek bu herif. Diğer Yıkımcıları ne zaman görürüz acaba?

Tişikkirlir sipirmin.:sapkali:

İşte BM-Kaido ikilisinin doğuştan savunmaları sağlam.Bir de Kaido o savunmaya ek olarak meyvesinin vereceği savunmaya da sahip.O yüzden b.hakiye çok fazla ihtiyaçları yok ve Oda'da bence bu yüzden bu ikisine çok iyi bir b.haki vermemiştir.
Haydi. Şimdi sıra geldi övmeye Shanks'ı
Dinleyin dostlar! Bu fırsatı kat'a kaçırmamalı

Çok ilginç bir bölüm geliyor. Yani ejderha falan Kaidou orada mı o an? yoksa başka bir şey mi? Bir de bu kadar adam toplandı kim kiminle nasıl kapışacak? Demek ki Shogun'un da çok sağlam adamları var. Smoker'ın spoiler'ı olmadı ama bu demek değil ki olmayacak sonuçta yanlış hatırlamıyorsam sahneleri gördüm demişti. Yani hala Zoro vs Jack karşılaşacak diyebiliriz. Shogun'un, minnet duyması falan da normal aslında adama yardım ediyor Kaidou ve tabi ki de kaidou, Shogun dan üstün adam canavar ama bu demek değil ki Shogun güçsüz. Shogun bu saatten sonra Sağ kol üstü bir adam çıkmalı yani amirale baya yakındır. Bu arcın sonunda Luffy ile Zoro amiral'e baya yakınlaşmış olurlar. Gelelim Ashura'ya ben hala onun Zoro'nun babası olduğunu sanmıyorum, hala Oden'e oyum :D Zoro büyük ihtimal buranın kurtarıcısı olacak yani beklenen kişi o tabi bunların hepsi benim çıkarımım. Bir de Mihawk ve Ryuma değerleniyor gittikçe :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık