Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa gene dağılmış.
Ulan herşeyi Jack yapıyor,heryere Jack koşturuyor.Benim gözümde net sağkol bu karakter artık.Şutenmaru kesebilmiş Jack’ı ama Jack daha üstünmüş.
Kaido’nun meyvesi ejderha imiş.Tipini benzetiyordum ve ejderha ile ilgili o kadar fanart döndüki hiç şaşırmadım :D

Çok gözüme batan bir şey var.Dünya Hükümetinin CP gibi bir sızma grubu var.Wano zaten yol geçen hanı.Herkes çatır çutur giriyor.Kaido’nun Wano’nun kralı olduğunu nasıl bilemezler lan.20 yıldır birde.BM ile Kaido’nun konuşmasını dinleyecek kadar da teknolojiniz var.Bu arada bir tane arkadaş Shogun’un üstü Kraldır buda Kaido’dur minvalinde bir şeyler yazmıştı.O arkadaşıda burdan tebrik ederim

Tayfa gene dağılmış.
Ulan herşeyi Jack yapıyor,heryere Jack koşturuyor.Benim gözümde net sağkol bu karakter artık.Şutenmaru kesebilmiş Jack’ı ama Jack daha üstünmüş.
Kaido’nun meyvesi ejderha imiş.Tipini benzetiyordum ve ejderha ile ilgili o kadar fanart döndüki hiç şaşırmadım :D

Çok gözüme batan bir şey var.Dünya Hükümetinin CP gibi bir sızma grubu var.Wano zaten yol geçen hanı.Herkes çatır çutur giriyor.Kaido’nun Wano’nun kralı olduğunu nasıl bilemezler lan.20 yıldır birde.BM ile Kaido’nun konuşmasını dinleyecek kadar da teknolojiniz var.Bu arada bir tane arkadaş Shogun’un üstü Kraldır buda Kaido’dur minvalinde bir şeyler yazmıştı.O arkadaşıda burdan tebrik ederim
King, Kaido mu oluyor yani?

Cevrilmemeis o yüzden google tranlaten zoro ile alakalı kısmı ing ye cevirdim.

Zoro and Usopp were responsible for rolling this paper on the left foot to those with the moon mark by that day

Wano ve Orochi gg, adayı koruyan Kaido'ya hürmet nedir len, bari adamın koynuna gireydin Orochi, adından da utanmıyorsun galiba ejderha sen olmalıydın noob :artiz:

Kaido'nun meyvesine bende şaşırmadım.Adam zaten ejderhayım diye bağırıyordu.Kaido'da bu meyvenin çıkmasını istediğim içinde hoşuma gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık