Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden in dövüştüğünü bile sanmıyorum ben. Adamı büyük tufaya düşürmüşler, entrikayla kandirıp yakalamışlar. Kendisi teslim olmuş da olabilir. Ailemi bırakın beni alın demiştir. Kaido he he ok deyip bunu yakalamış üstüne kaleyi ateşe vermiştir.

Herkeste Shikideki yürek olacak değil ya 1 vs 2 atsın. Odenin 1 vs 2 için Shiki gibi açıklanan bir nedeni de yok.

Oden in dövüştüğünü bile sanmıyorum ben. Adamı büyük tufaya düşürmüşler, entrikayla kandirıp yakalamışlar. Kendisi teslim olmuş da olabilir. Ailemi bırakın beni alın demiştir. Kaido he he ok deyip bunu yakalamış üstüne kaleyi ateşe vermiştir.

Herkeste Shikideki yürek olacak değil ya 1 vs 2 atsın. Odenin 1 vs 2 için Shiki gibi açıklanan bir nedeni de yok.
Shogun yerini söylemiştir, Kaido dövmüştür.10000 metreden düşen adam kılıçlamı kesilecek.

Ashura Doji çıktı piyasaya, şu bahsedilen Kawamatsu ve Denjiro ile karşılaşabilir Zoro, iyi bir antrenman olurdu onun için.

La zoro, jacke tek atar diyenler var. Jacki cok abartiyorsunuz zoro kilic bile kullanmaz jacke. Zoronun h. Haki patlamasi, jack üzerinde olacak ve jack agzindan kopurukler cikararak bayilacak ve herkez șok olacak demedi demeyin.

Edit: Verdigim büyük spoilerin etkisiyle biraz dikkatsizlik edip yazim yanlislari yapmis olabilirim afbuyurun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık