Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu bırak bana şunu söyle, Sanji bu arc kılıç ustalarıyla mı kapışır yoksa Zoro'nun kesmekten çekindiği çıplakları mı indirir??? Kaidou'nun adamları asya hindu ve afrika şeklinde karışık güçlerden oluşacak gibi geliyor, ha tabi Wano'da Kaidou tarafına geçen abidik Wano güçleri de olabilir ninjalar vs.
Zoro umarım onu adamları küçümsediği için yapmıştır :D Şaka maka Pica da çıplaktı işte Klasik oda, kızın gücünü göstereyim diye bizim marimoya az kalsın damga yediriyordu :D Bence Sanji şu bıyıklı kel abi var ya onunla kapışabilir. He tek mi kapışır onu bilemeyeceğim maalesef tüm kekten sonra biraz üzdü bizi Sanji bey. Ama bu arc baya Vs. göreceğiz orası kesin.Bir sürü adam var, bir de Shogun'un adamları da vardır. Kan gövdeyi götürecek belli ki.

Ejderha görüntüsünü boşverin, sevmemiş olabilirsiniz ama asıl noktayı kaçırıyorsunuz. Japon kültüründe ejderlerin yeri çok ayrı ve özeldir. Mangaka aslında Kaido'ya müthiş bir güç vermiş. Kudrette son nokta resmen. Kendi karakterini çok güzel bir şekilde onurlandırmış aslında. Bu çizimin mangaka ve Japonlar için neyi ifade ettiğini bilin demek istiyorum yani.

Ejder meyvesi harika olmuş ya çok beğendim. Bu meyve başka birine gitse üzülürdüm açıkçası. Hazır gelmişken avatarımızıda bir güncelleyelim :D :mincika:

Ejderha görüntüsünü boşverin, sevmemiş olabilirsiniz ama asıl noktayı kaçırıyorsunuz. Japon kültüründe ejderlerin yeri çok ayrı ve özeldir. Mangaka aslında Kaido'ya müthiş bir güç vermiş. Kudrette son nokta resmen. Kendi karakterini çok güzel bir şekilde onurlandırmış aslında. Bu çizimin mangaka ve Japonlar için neyi ifade ettiğini bilin demek istiyorum yani.
Karakteri onurlandırmaktan ziyade tiranlıkta son noktaya taşımış, normal hali Moğol meyveli hali ejderha olmuş, yani hem fantastik hem gerçek tarihin karışımı yapmış. Ama alt yapısı sağlam olmadığından boş karakter, böyle bir adamı Beyazsakal ve Shanks toplantısıyla aynı zamanda tanıtsa ve arclarla beraber adamı bir kaç kere daha görsek çok daha sağlam bir hissiyatı olabilirdi :bilmem:

Fazla gizem katıp karakterleri hiç göstermemenin de bazı kötü sonuçları olabiliyor.

Karakteri onurlandırmaktan ziyade tiranlıkta son noktaya taşımış, normal hali Moğol meyveli hali ejderha olmuş, yani hem fantastik hem gerçek tarihin karışımı yapmış. Ama alt yapısı sağlam olmadığından boş karakter, böyle bir adamı Beyazsakal ve Shanks toplantısıyla aynı zamanda tanıtsa ve arclarla beraber adamı bir kaç kere daha görsek çok daha sağlam bir hissiyatı olabilirdi :bilmem:

Fazla gizem katıp karakterleri hiç göstermemenin de bazı kötü sonuçları olabiliyor.
Karakterin boş veya dolu olmasından ziyade ejderha görüntüsünden dolayı beklediği ihtişamı göremediğini belirtenler olmuş ya o yüzden yazayım dedim. Mangakaya göre efsanevi bir ihtişamı var demek istedim aslında.

Fazla gizem katma hevesini bazen ben de sevmiyorum ama Kaido'ya bir zararı olmadı bence. Hem merak unsurunu da korumuş oldu bu sayede. Heyecanı diri tutuyor işte adam daha ne istiyorsun!!!

Yalnız şu Zoro'nun saldırılarına baktım yarısı şeytan isimli, yarısı ejderha bilemiyorum artık :D
Şuraya da şunları koyayım. :D

Oh sinek kanadından da yağımızı çıkardığımıza göre rahat rahat takılırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık