Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu shutenmaru'nun ayakbilegine bakın.Hilal işareti var. Sanırım bu adam Oden'in indirdiği o suçlu ve adam baya sağlam. Oden'in adamlarindansa bu Oden bir amiral kadar güçlü biriymiş anlaşılan .

@Smoker daha önce belirtildi mi bilmiyorum ama jack’in mevkisi düşürüldü galiba.
Doflamingo’yu kurtaramama ve zou yenilgisi yüzünden.
Yıkımcılardan biri değil artık sanki.
All star yazmışlar.
Bu konum da headliner ve yıkımcı arası bir şey oluyor galiba. Veya öncedende all stardı ama sadece yıkımcı rütbesi mi çıkarıldı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
@Smoker daha önce belirtildi mi bilmiyorum ama jack’in mevkisi düşürüldü galiba.
Doflamingo’yu kurtaramama ve zou yenilgisi yüzünden.
Yıkımcılardan biri değil artık sanki.
All star yazmışlar.
Bu konum da headliner ve yıkımcı arası bir şey oluyor galiba.
yıkımcıların rütbesini henüz görmedik.Hem ben Kaidonun birisinin rütbesini düşüreceğini zannetmem.Direk alır canını bu hayvan

Kesinlikle,samurayları toplayacak kişi zoro,net belli bu mesajlar,ilk kez luffy dışında başkası toplamış olur ve hikaye ayrı ilerler,farklılık katar cidden,çok güzel olur böyle olursa
İlk kez mi? Dressrosada Usopp arenayı topladı Franky cücelerle bağ kurdu, WCIda Jimbei öncesinde Zouda Sanji ve tayfanın yarısı müttefiklerle ilişki kurdu, Kinemon Viola gibi isimleri Sanji tayfaya yakınlaştırdı, müttefik yaptı. Zoro da burada toplar üç beş belki, olur mu olur!

Kesinlikle,samurayları toplayacak kişi zoro,net belli bu mesajlar,ilk kez luffy dışında başkası toplamış olur ve hikaye ayrı ilerler,farklılık katar cidden,çok güzel olur böyle olursa
Aynen öyle. Zaten olaması gereken de bu mis gibiSamuray Zoro varken ne haddine Luffy'nin:D
La aklıma şu meşhur gecko Moria olayı geldi,eğer luffye gene kılıç kullanan bir gölge verirse,elinde de sağlam kılıç var,tam bir samuray olur ha,birde öyle işleniyormuş be gülerim ha
O zaman bende gülerim sonra mangayı sadec meraktan okurum çünkü bu kadar saçmalık fazla olur :D

İlk kez mi? Dressrosada Usopp arenayı topladı Franky cücelerle bağ kurdu, WCIda Jimbei öncesinde Zouda Sanji ve tayfanın yarısı müttefiklerle ilişki kurdu, Kinemon Viola gibi isimleri Sanji tayfaya yakınlaştırdı, müttefik yaptı. Zoro da burada toplar üç beş belki, olur mu olur!
Ben böyle düşünmemiştim haklısın ama bu biraz ayrı,samuraylar yani kendi gibi kılıç ustaları gücüne bakarak biat ederse biraz durum farklı oluyor ondan ötürü demiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık