Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3- Kaido defalarca yakalandı. Yakalandığından deniztaşı vasıtasıyla insan formunda güçsüz düşürülüp öldürülebilirdi, enerjisi çekilirdi. Ancak Kaido zaten ejderhaysa deniztaşı takılsa bile ejderhanın sahip olduğu sert pullara, zarar görmemeye sahip olabilir. Bu yüzden giyotin de mızrak da kırılabilir üzerinde.
Deniz taşı takılırsa bu bölümde gördüğümüz halinde kalmak zorunda kalır. Böylesi daha vahşet :)

Acaba Kaidonun farklı ejderha modelleri çıkar mı?
Gördüğümüz çoğu zoan karakterde farklı modlar gördük. Kaido'da görmezsek ayıp olur. Bir de şu gördüğümüz hali bire bir dövüş için çok da kullanışlı bir moda benzemiyor açıkçası. Hantal ve bir sürü açık veren bir modda duruyor. Kendi seviyesindeki bir rakibe karşı çok zorlanır bu şekilde.

Joyboy son videosunda Kaido'nun meyvesine değinmiş. İnsan meyvesi yemiş bir ejderha ihtimalini irdelemiş. Güzel noktaları paylaşayım:

1-Zoan meyve yemiş olanlar normal formunu koruyor. Lucci mesela, normal formunda takılabiliyor. Chopper ise human meyvesi yemesine rağmen hala tüylü. Tamamen kılsız tüysüz bir insana dönüşemiyor ama tamamen ren geyiğine dönüşebiliyor.

2- Kaido da insan gibi görünemiyor tamamen. Boynuzlu falan. Yani ilk gördüğümüz insan formu onun meyvesiz hali değil, insan meyvesinin bir formu. Chopper'ın insana en benzeyen formu gibi. Chopper tüylü kalıyor her türlü, Kaido da boynuzlu.

3- Kaido defalarca yakalandı. Yakalandığından deniztaşı vasıtasıyla insan formunda güçsüz düşürülüp öldürülebilirdi, enerjisi çekilirdi. Ancak Kaido zaten ejderhaysa deniztaşı takılsa bile ejderhanın sahip olduğu sert pullara, zarar görmemeye sahip olabilir. Bu yüzden giyotin de mızrak da kırılabilir üzerinde.

4- Vegapunk da Kaido yakalandığında elde edilen dna ile Punk Hazard'daki ejderhayı üretmiş olabilir. Kendisi ejderha çünkü.

@Smoker Bence mantıklı. Sen ne düşünüyorsun?
Katılmıyorum.

1. Chopper üzerinden bu kıyas yapılamaz bana göre. Çünkü başka bir örneği yok.

2. Boynuz olayın takılmak gereksiz. Jack'in de boynuzları var. İnsan Meyvesi yemiş, mamut mu diyelim adama?

3. Koca Ana gibi doğuştan gelen sert bir bedene sahip olabilir. Dayanıklılığı neden ejderha özelliğine bağlanıyor?

4. Yapay meyvenin doğası açıklanana kadar bu bir sır olacak.

Ha anladım. Sözünü tutan karakter mi var ?
Luffy kaçmayacam dedi kaçtı. Gibi gibi.
Tayfanın başındayken geyet iyi iş çıkarmıştı sanji. Bm gemisini püskürtüp zou’yu kurtardı.
Tertemiz.
Bence buralardan yürüme sen.İcraata da çok takılma.Sütten çıkmış ak kaşık misali Sanji'yi aklamak için güç seviyesini kullan.Son bilgileri.Elle tutulur kalan bir tek o tarafı kaldı çünkü. :D Bu çok mühim samuraylar 100 adam ediyormuş Sanji ise 10 tanesine bedel.Ben olsam buralardan yürürdüm.Oden 1000 adam gücünde falan ver gazı :)

Bence buralardan yürüme sen.İcraata da çok takılma.Sütten çıkmış ak kaşık misali Sanji'yi aklamak için güç seviyesini kullan.Son bilgileri.Elle tutulur kalan bir tek o tarafı kaldı çünkü. :D Bu çok mühim samuraylar 100 adam ediyormuş Sanji ise 10 tanesine bedel.Ben olsam buralardan yürürdüm.Oden 1000 adam gücünde falan ver gazı :)
Ulan ya :D
Dost musun düşman mısın veya kılıç mı kokluyorsun yoksa sigara mı belli değil :D
Sanji orda sadece taktiği açıkladı ve taktiğin istenildiği gibi gitmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Kaidounun sahneye çıkışını düzgün bir stüdyonun hazırladığı animede izlemek isterdim. Saçma sapan uzatılmış bir sahne bizi bekler şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık