Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden bir ara Kiku hakkındaki teorilerini de duymak isterim. Luffy durmadan övüyor kadını. Cinsiyet değiştirmiş Oden bile çıkabilir bu Kiku. :oleyo2:
O-kiku aslında Otama. Zamanda geleceğe yolculuk yapmak demek aynı miktarda kişiyi geçmişe göndermek demek. Yersen. :oleyo: Cinsiyet de arada kaynamış hoha.

Vaktinde erkek rolü yaparak casus olmuş. Ondan diline pelesenk olmuş.
Ateş kesmenin Zoro için önemi giderek artıyor. Ne zaman öğrenecek bu avel bunu ? Kaido püskürtecek görecek gününü dangoz :artiz:
Ahahah. Adam Zoro'ya kendi avel diyor. Yetmiyor, dangoz diyor. :oleyo:

Bölümün adı ''göklerden gelen karar'' falan olmalıymış ya. Hg tayşocum <3
Hb. balım. :utan:

Bölümü bi daha okudumda harbiden güzel lan üstün körü yorumlarınıza da baktın herkeste sex kokan ejder beklemiş anlaşılan. Hemen Katakuri karizması aradınız deil mi. Bence tamamen karakterine uygun şekilde olmuş tasarımı açıkçası ben çok beğendim. Zaten Kaidonun karateri falan böyle ful-karizmatik değil. Böylesi tam gitmiş ölmek isteyip de ölmeyen adam olsa olsa böyle ejderha olurdu daha da fazlası değil. Dragonball muhabetini de bilmiyorum oradan arakladıysa bile araklasın.

Bu arada bu Kaido düşer mi lan. Dangolu kız baya iş yapar bu arc net, bütün karaterler Hayvan temalı. BM arcı şeker temasıysa ve bütün antiler nasıl bulunduysa burada da bulunur oluşturulur. Yoksa zaten bu adamlar inmez, inebilemez.

O değil Shanks bu adamı nasıl durdurdu Allah için biri çıkıp açıklasın bu nedir baba ya bu nedir. Hani nasıl durdurulur böyle bişey. Ayrıca bu ŞEY keşke MF'ye gelseymiş ya. xD

Hb. balım. :utan:

Bölümü bi daha okudumda harbiden güzel lan üstün körü yorumlarınıza da baktın herkeste sex kokan ejder beklemiş anlaşılan. Hemen Katakuri karizması aradınız deil mi. Bence tamamen karakterine uygun şekilde olmuş tasarımı açıkçası ben çok beğendim. Zaten Kaidonun karateri falan böyle ful-karizmatik değil. Böylesi tam gitmiş ölmek isteyip de ölmeyen adam olsa olsa böyle ejderha olurdu daha da fazlası değil. Dragonball muhabetini de bilmiyorum oradan arakladıysa bile araklasın.

Bu arada bu Kaido düşer mi lan. Dangolu kız baya iş yapar bu arc net, bütün karaterler Hayvan temalı. BM arcı şeker temasıysa ve bütün antiler nasıl bulunduysa burada da bulunur oluşturulur. Yoksa zaten bu adamlar inmez, inebilemez.

O değil Shanks bu adamı nasıl durdurdu Allah için biri çıkıp açıklasın bu nedir baba ya bu nedir. Hani nasıl durdurulur böyle bişey. Ayrıca bu ŞEY keşke MF'ye gelseymiş ya. xD
Ben de Mf gelse nasıl olur diye düşünüyom sabahtan beri. Böyle Wb deprem sallamış aokiji dalgaları dondurmuş, millet marco uçarken izlerken yukardan devasa bir karaltı BİR ŞEY İNİYOR... Kaosa gel ya :D

Capon ejderleri ateş üflemez genelde. :/
Ortalık Alevdi Odenin sarayında geleceğe ışınlandıklarında. Ateşte üflüyordur bence.
Ben de Mf gelse nasıl olur diye düşünüyom sabahtan beri. Böyle Wb deprem sallamış aokiji dalgaları dondurmuş, millet marco uçarken izlerken yukardan devasa bir karaltı BİR ŞEY İNİYOR... Kaosa gel ya :D
Manyak olurdu ya, Misal Wb tayfası yerine Canavar korsanları gelseydi daha iyi olurdu net herifler direk lafta anlamıyor gibi duruyor Jack Kaido baya kan vahşet yaşatırdı daha zevkli olurdu bu arada ejder hali mf kadar vardı. Ayrıca marconun uçtuğu gibi direk Ace'e doğru uçtuğunu bir hayal et Garp napardı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık