Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelik ile şu kapaktan dolayı gerçekten Zoro = Sanji falan mı düşünüyorsunuz? Adam istek yapmış, rüyalarında kavga ediyorlar diye. Zoro kazandığı düşünecek de, Sanji düşünmeyecek mi? Sanji, Zoro dan aşağıda olduğunu gururuna yediremeyen bir adam. O kadar konu açtık Zoro için nasıl bir yerde olduğunu gördünüz adamın. Daha Mihawk Zoro'yu keserken, arkadan; "Sadece hayallerinden, vazgeç bu kadar basit aptal" diye bağıran Sanji'nin, Zoro klasmanında olmadığını anlayın artık lütfen :D Gelelim bölüme; bölüm çok iyiydi bence. Baya bir bilgi edindik. Oden baya sağlam adam. Ashura olayı ve adamın şu Kaido'nun ilk tasvirine benzemesi çok ilginç ama Bunda da aynı şeyi yapabilir Oda. Yani siluet'i öyle gösterip adamı farklı gösterebilir. Sonuçta Kaido'ya öyle yaptı. Ben Ashura'nın Zoro'nun babası olduğunu düşünmüyorum, hala oyumu Oden'e koymak istiyorum bu konuda:D Zoro beyimiz kayboldu yine :D Zoro'nun tutsak edileceğini düşünmüyorum bu saatten sonra öyle bir şey olmaz. Ya bir aksiyona girecek yada birini bulacak belki soyu yada kılıcı ile bir muhabbet yaşayacak olabilir.

Momo'nun babası Oden de aynı şeyleri yasamış. Aynı Luffy-Momo-Zunisha gibi Roger-Oden-Zunisha yaşanmış galiba. Zou'da bahsediliyordu buna benzer bir şey.
Oden ve Roger da Zunishayı duymuş ama talimat verememişler. Momo bildiğin Zunishanin sahibi gibi onu yönetebiliyor. Şirahoşiyla aynı mantık yani. Her şeyin sesini duyma yeteneğinin değişik bir versiyonu işte. Her şeyin sesini duyamıyor ama duyduğunu yönetebiliyor.

Defalarca dedik Zoro ve Sanji denktir diye dinlemediniz bak adamın kafasına yatmış demek ki.

Kendi kafasında denk olmadığını düşünse Sanjinin yenilmiş olarak çizerdi adamların isteği ikisinin kavgasının çizilmesi ama herif DENK çizmiş. Artık yeşil severleri ağlama duvarına doğru alabiliriz. Zoro solmaya başladı gül gibi çiçek.

Momo antik silah çıkacak.Can-ı gönülden inanıyorum buna.
Şirahoşhi olayının aynısı.Luffy deniz krallarını duymuştu ama laf dinleten şirahoşhi olmuştu.
Zunisha’nında sesini duymuş ama laf dinleten Momo oldu.
Olabilir çünkü Luffy'de duymasına rağmen Zunisha efendisi gibi Momo'u dinledi . Momo daha 8 yaşında çocuk. Geçmişi ile alakalı olsa Oden veya onun soyundan birileri de kontrol edebilmeliydi Zunisha'ı.
Momo'nun babası Oden de aynı şeyleri yasamış. Aynı Luffy-Momo-Zunisha gibi Roger-Oden-Zunisha yaşanmış galiba. Zou'da bahsediliyordu buna benzer bir şey.
Oden kontrol edip söz geçirebiliyor muydu Zunisha'a ?
Ben sadece Momo'a özel diye biliyorum ama.

Şimdi Zoro hayvanın üstünde seyahat ederken nasıl kayboldu, bu kısmı anlamadım. Ağaca takılıp yere mi düştü ne oldu orda. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık