Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moğolları bence bir yere koymayın. Moğollar iki defa Japonya'yı işgale kalkıştılar. İkisinde hava koşulları yüzünden daha adaya ayak basamadan bertaraf oldular. Wano = Edo Japonya'sı olduğundan tarihle uyumluluk istiyorsa Oda, Moğolları kullanmamalı.

Plan tutmayacak gibi. Zoro yüzünden . Kayıp olması muhtemelen başına dert açaacak marimo.
O yüzden Orochi bunları bayağı oyalayacaktır.

Wano'da 2 hafta yeterde artar bile Oni adası daha çok merak uyandırdı bende.

Bu adaya çöküp zulmetme muhabeti hep aynı sonla bitiyor. Kaido ters köşe yapıp çok can alsa efsane olur.

O değil bir şey farkettim. 24 yıl önce Roger idam edildi. Bu demek oluyor ki 20 sene önce Kaido, Wano'yu işgal ederken devir Beyazsakal'ın devriydi. Bu bölümde Beyazsakal'ın Oden'den etkilediğini söyleniyor. Yani bu adamlar arkadaştı. Kaido işgale geldiğinde neden Beyazsakal tarafından korunmadı? Roger, Beyazsakal'a özellikle Wano'yu korumamasını söylemiş olabilir mi?
Wano dışarıya kapalı bir ülke olduğundan haberleri gitmemiş olabilir.Belki de Kaidonun yenilgilerinden birisi bu olay üzerine Wbden yediği şamar olabilir.Roger Wbye Wanoyu koruma dese bile Wb birisinin lafını dinleyecek adam değil.Teach konusunda Şenks ile buluşmadan önce Ace için gitme bunun içinde başka şeyler var diyordu ama şenks gelince sana ne lan ben Wbyim falan dedi.

O değil de benim aklımda neden Şogunun Oroçhi olduğu var hala.Bölümden anladığım kadarı ile Oden inmeden önce de Şogun Oroçhi imiş.Buradan çıkar bir şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık