Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy 1
zoro 2
law 3
brook 4
momo 5
kinemon 6
kiku 7
kanjuro 8

raizo : ninja
9. samuray kim ?
Ben orayı 9 supernova olarak yorulmadım.

- luffy
- zoro
-law
- kid
- killer
- Apoo
- Hawkins
- X drake

Şuan Wano da 8 supernova var.

8 Supernova + Wanodan 1 kahraman

Tutarlı mı oranı az. Ama bence hoş olur.

Vivre kartın parçaları direkt şahsı değil de kartın kendisini gösteriyor anladığım kadarıyla.
Daha önce de Soru-Cevap köşesinde @Smoker'a sormuştum bu soruyu.
Vivre kardın çalışma prensibi nedir? Ben olasılıkları yazayım sen söyle.

1-Kart direkt tırnağı alınan kişiyi gösteriyor.

2- Bölünen kartlar birbirini çekiyor.

3- 1 ile 2 aynı anda. Yani bölünen kartlardan küçük olan büyüğe çekilirken, büyük de sahibine çekiliyor.

1'in olma sebebi Luffy'nin Ace takibi. İmpel Down'a girerken banyo vb. işlemlerinden geçiyorlar, sıkı bir aramadan falan. Vivre kartın üzerinden kalması mantıksız geliyor. Luffy'nin kartı direkt Ace'i gösteriyor yani. Tabi 1'e karşı çıkan şey Rayleigh'nin kartı Shakky'e bıraktım rahat gezebilmek için demesi.

2.yi söyleme sebebim mangada öyle bir uygulamanın gösterilmesi ve senin de discordda Jack için "bu adam denize düştüğünde de vivre kartı üzerinden gitmiştir, bu adamı normalde bulamazlar" gibi bir şey demen hatta sonrasında seri bitmiş bu adam hala bekliyor falan diye goygoy dönmesi. Diyaloğu yanlış hatırlıyor da olabilirim.

3. de yabancı sitede biri söylemişti ve mantıklı geldi. Hangisi doğru?
Bu bölümle daha da mantığa kavuştu. Kartlar birbirini çekiyor. Luffy'nin kartı denize düştü, bizimkiler de kartı takip edip denizin dibine gittiler ve kartı buldular, baktılar Luffy yok. Denizin dibine neden gitsinler, gittiler bir de kartı nasıl bulsunlar öbür türlü. O zaman sorumun cevabı da büyük ihtimal büyük parça küçük parça olayı. Yani ulaşılmak istenen büyük parça taşıyor, bütün küçük parçalar da ona çekiliyor. O zaman sıkıntı Ace oluyor işte. İmpel Down banyosu Ace'in üzerinden Vivre kartı atamamış nasıl oluyorsa.
Edit: Yazdıktan sonra tekrar düşündüm de 3. ihtimal en mantıklısı duruyor. Yani büyük parça da sahibine çekiliyor. Ace'in kartı da bölünmediğinden direkt kendisini gösteriyor.

Şimdi Kaido en az 20 yıldır Wanonun sahibi oluyor sanırsam.
Kinemonlar falan 20 yıl ileri gittiğine göre bu 9 samuraya güvenip bu zaman dilimini seçtiler demek oluyor.
Luffyi görüp o kişi olduğunu varsaymış da olabilir Bu kişilerin illa samuray olması zorunluluğunu kaldırır.
Veya 9 samuray arayışında Luffyi bulup güvendi ve 9 samuray gelirse ekstra olur gibi düşünceleri olabilir.
Peki neden Dressrosada aramayı seçti onu anlayamadım sadece. Turnuvayı duyup ''burda güçlü insanlar bulabilirim'' felan diye mi düşündü acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık