Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins Vs Law. Law uses Room, then Shambles and cut Hawkins, but he uses his powers and the one that cuts Law is one of his subordinates.

Buradaki "his" ile kimden bahsedildiği anlaşılmıyor. Saldırının kimin adamına gittiğini anlayamadım ben.

Not: Muhtemelen Hawkins'in adamına gidiyor.

Speed’e binmiş Luffy.

Speed’e biniyorsa eğer Mangaka burada Luffy’nin taydaki en hızlı kişi olduğunu gösterir. Hatta Zoro ile takıldığı için bu onunla arasındaki farkı gösterir xd ulan ne zevkliymiş Yeşilciler gibi sinekten yağ çıkarmak hahahahha
Yeşilciler mi en son Zoro emir alıyor diye adam yerip, sineği öldürdünüz len ne çabuk unuttun bari biz yağını çıkarıyoruz sadece :hhh:

Oda işleri hızlandırıyor, aslında şu hızla devam etse seri tadından yenmez :gamyon:

Yalnız canımı sıkan tek şey arc başından beri sürekli birilerinin yolda çarpışıp karşılaşması oldu. Hayır bu durum Oda'nın şuan biraz saldım çayıra mevlam kayıra çizdiğini düşündürttü bana da, neyse.

Oden hayatta beyler sözü yayalım.Herkesin sahte mezarı varsa odenin mezarı da sahte.Oden diye kaido adamın birini öldürdü galiba.Bu kralların vs. önemli insanların herzaman saldırı ihtimaline karşı kendilerine benzer kişileri kullandıkları bilindik birşey.Burada da öyle birşey olabilir.Odenden roger tayfası ile ilgili bi kaç bilgi alırız rayleigh de olduğu gibi.Luffyde rogerı görme olayları hep E.Oda nın çizmeyi sevdiği şeylerden , yapmazsa olmaz.

Wano'ya girdiğinden beri Zoro gariip bir şekilde ilgili davranıyor. Anladığım kadarıyla henüz Law bahsetmeden kaleye gitmiş.
Wano'nun Hayaleti kim? Momonosuke gerçekten Roger'le tanışmış olabilir mi?

Oden hayatta beyler sözü yayalım.Herkesin sahte mezarı varsa odenin mezarı da sahte.Oden diye kaido adamın birini öldürdü galiba.Bu kralların vs. önemli insanların herzaman saldırı ihtimaline karşı kendilerine benzer kişileri kullandıkları bilindik birşey.Burada da öyle birşey olabilir.Odenden roger tayfası ile ilgili bi kaç bilgi alırız rayleigh de olduğu gibi.Luffyde rogerı görme olayları hep E.Oda nın çizmeyi sevdiği şeylerden , yapmazsa olmaz.
Net aynen bu olur eğer Oden hayattaysa. Oden'in gözleri dolar. D'nin iradesi vs lafları atılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık