Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bölüm.Anlamadığım Law Jack'ten neden bu kadar çekiniyor luffy ve tayfası ordayken bu korku neden neler yapabildiğini biliyor hasırşapkaların ve buna rağmen çok büyük bir endişe duyuyor ya Jack sanılandan çok daha güçlü ya da Jack gelirse Kaido'nun da damlaması çok sürmez korkusu.

Ne süresinden bahsediyorsun ya xD Adamın korsanlık hayatı iki yıl, iki yıl önce tayfasını kurmuş idamından. Tabi aradaki farkı görüyorsun değil mi biri dünyanın girişinde yapıyor diğeri Wano'da. İşin önemli tarafı zoruna gittiğinden süreye kaydın ha. Sengoku'yu dinle iki yıl önce tayfanı kurdun diyor seninki iki yıl sadece eğitim aldı hahahaha Neyse bu konuda söyleyeceklerim bu kadar :hhh:
Bunu tartıştık senle Ferit. Sengoku'nun sözlerinde bir eksiklik olduğu aşikar. Sen gidip onları temel alıyon. Önünde kapı gibi Luffy ile Ace'in kaç yıl arayla denize açıldıkları gibi bir bilgi var.:S Neyse konu bu da değil. Şu an duvarı tırmanan balık örneği sergiliyon.:D Konu ortada. Ace döndüğümde diye söz vermiş. Adamlar açlıktan kırılıyor Ace efendi döndüğümde diye söz veriyor.:D

Bu bölümle Law'un Oda içerisinde ışınlanamadığı da aşağı yukarı kesinleşmiştir herhalde. Önünde bir şey yoksa Oda içinde hızlı bir şekilde hareket eder falan deniyordu. Adamın onu boş ve gene taş atmış yer değiştirmek için @Chaos Bringer . @Millennium Wizard sen de öyle iddia ediyordun yanlış hatırlamıyorsam.
Law ışınlanmıyor, room içerisindeki herhangi bir madde ile yer değiştiriyor. Aynı Sasuke'nin rinneganı gibi. Onun gözünün de belli bir menzili var.

Bunu tartıştık senle Ferit. Sengoku'nun sözlerinde bir eksiklik olduğu aşikar. Sen gidip onları temel alıyon. Önünde kapı gibi Luffy ile Ace'in kaç yıl arayla denize açıldıkları gibi bir bilgi var.:S Neyse konu bu da değil. Şu an duvarı tırmanan balık örneği sergiliyon.:D Konu ortada. Ace döndüğümde diye söz vermiş. Adamlar açlıktan kırılıyor Ace efendi döndüğümde diye söz veriyor.:D
Sengoku adamın korsan olma hayatından bahsediyor iki yıl diyor ama sen kabul etmiyorsun xD Adam denize açıldıktan belli süre sonra tayfasını kuruyor bunu anlamak için profesör olmana gerek yok.

Ace öldü len şimdi adamın biri sana iki gün sonra para getireceğim dediğinde kaza geçirip ölse bak adama ya iki günden fazla oldu parayı hala getirmedi mi diyeceksin ? Ne noob adamlar çıktınız ya Ace'ye laf atmak için :hhh:

Ace'nin iki yıllık korsanlık hayatı var bunun bir yılını Wb tayfasında geçirse yaptığı korsanlık işlerine sadece bir yıl kalıyor aradaki fark muazzam xD

Sengoku adamın korsan olma hayatından bahsediyor iki yıl diyor ama sen kabul etmiyorsun xD Adam denize açıldıktan belli süre sonra tayfasını kuruyor bunu anlamak için profesör olmana gerek yok. Ace öldü len şimdi adamın biri sana iki gün sonra para getireceğim dediğinde kaza geçirip ölse bak adama ya iki günden fazla oldu parayı hala getirmedi mi diyeceksin ? Ne noob adamlar çıktınız ya Ace'ye laf atmak için :hhh:

Ace'nin iki yıllık korsanlık hayatı var bunun bir yılını Wb tayfasında geçirse yaptığı korsanlık işlerine sadece bir yıl kalıyor aradaki fark muazzam xD
O kurduğun mantığı ben de söyledim sana. Şimdi gelmiş bana bunu satıyorsun.:D Ace zaten adalarda baya süre geçirmiş belli ki Luffy kadar adaya gitmemiş. Bu da ayrı bir olay zaten. Vallaha ne anlam çıkarmaya çalışıyon anlamadım.

Luffy'nin de korsanlık hayatı 6 ay + 2 yıllık eğitimden bu yana kalanlar işte. Ace'in yola çıkmak için hazırlık yapmasını korsanlık sürecine katmıyon da Luffy'nin 2 yıllık eğitimini mi katıyon ? Ki o süreç içerisinde Mugiwara tayfasının dağıldığı söylentileri yayılmış faaliyette değil diye geçmişler.:D

Her şeyi geçtim konular bunlar değil. Bunlar da Luffy zaten ezmiş geçmiş Ace'i. Bir de şimdi işin içine adamlık girdi. Onunla da yer ile gök kadar fark var arada.:D

Ace: Döndüğümde sizi kurtaracağım. Beni bekleyin...

Tama: İyi de ağabey sen dönecek misin ? Ölecek misin? Döndüğünde biz burda olacak mıyız ? Olmayacak mıyız?

Ace: Yav orasığı karıştırma gardaşım..:D Döneceğim diyorum, döndüğümde diyorum kime diyorum?:D

Çok güzel bölümdü. Luffy eski luffy değil, şimdi ortaya çıkan bir şey değil ama aklıma geldi. Ace özletiyor kendini, yeri belli ediyor.

Ace in durumunu tam olarak bil. Eden yargilamayin. Ace büyük ihtimal Karasakal arayışı sirasinda buralara gelmistir. Karasakal in işini bitirmeden fazladan bir iş daha alıp ne yapsin adam. Elimdeki işi bitirip, geleceğim demistir. Herkesin maalumu Karasakal arayisinin sonunun ne olduğu. Luffy zaten bu adaya Kaido için geldi. Eeee doğal olarak da gitmeden adayi rahata kavusturabilir. Ace is Karasakal için geldigini düşünüyorum, Karasakal da olmayinca sonra gelirim demistir.

O kurduğun mantığı ben de söyledim sana. Şimdi gelmiş bana bunu satıyorsun.:D Ace zaten adalarda baya süre geçirmiş belli ki Luffy kadar adaya gitmemiş. Bu da ayrı bir olay zaten. Vallaha ne anlam çıkarmaya çalışıyon anlamadım.

Luffy'nin de korsanlık hayatı 6 ay + 2 yıllık eğitimden bu yana kalanlar işte. Ace'in yola çıkmak için hazırlık yapmasını korsanlık sürecine katmıyon da Luffy'nin 2 yıllık eğitimini mi katıyon ? Ki o süreç içerisinde Mugiwara tayfasının dağıldığı söylentileri yayılmış faaliyette değil diye geçmişler.:D

Her şeyi geçtim konular bunlar değil. Bunlar da Luffy zaten ezmiş geçmiş Ace'i. Bir de şimdi işin içine adamlık girdi. Onunla da yer ile gök kadar fark var arada.:D

Ace: Döndüğümde sizi kurtaracağım. Beni bekleyin...

Tama: İyi de ağabey sen dönecek misin ? Ölecek misin? Döndüğünde biz burda olacak mıyız ? Olmayacak mıyız?

Ace: Yav orasığı karıştırma gardaşım..:D Döneceğim diyorum, döndüğümde diyorum kime diyorum?:D
Adamlığa girmeseydin iyiydi daha bir kaç gün önce arkadaşını bırakıp yemeğe oturan adam Luffy sonuçta, Ace'nin çakması olur anca :fool:

Artı bölümü okuyan herkes Oda'nın Ace'yi andırıyor Luffy dedirtmek istediğini görür :flaugh: Mesela bu sayfalarda Ace değilde Roger olsa herkes Luffy aynı Roger derdi xD

Ace in durumunu tam olarak bil. Eden yargilamayin. Ace büyük ihtimal Karasakal arayışı sirasinda buralara gelmistir. Karasakal in işini bitirmeden fazladan bir iş daha alıp ne yapsin adam. Elimdeki işi bitirip, geleceğim demistir. Herkesin maalumu Karasakal arayisinin sonunun ne olduğu. Luffy zaten bu adaya Kaido için geldi. Eeee doğal olarak da gitmeden adayi rahata kavusturabilir. Ace is Karasakal için geldigini düşünüyorum, Karasakal da olmayinca sonra gelirim demistir.
Ace muhtemelen Wb tayfasında değildi Wano'ya geldiğinde, tayfa büyütmekten bahsetmezdi aksi taktirde :bilmem:

Benim açımdan bölümün en güzel noktalarından birisi. Adam açık adres veriyor. Ada'da Kaido varmış, Jack varmış diye umursamayıp yine irade şovunu yapıyor. Abi bu adam bu noktadan sonra yerin dibine sokulsa bile umurumda olmaz benim..

Adamlığa girmeseydin iyiydi daha bir kaç gün önce arkadaşını bırakıp yemeğe oturan adam Luffy sonuçta, Ace'nin çakması olur anca :fool:

Artı bölümü okuyan herkes Oda'nın Ace'yi andırıyor Luffy dedirtmek istediğini görür :flaugh: Mesela bu sayfalarda Ace değilde Roger olsa herkes Luffy aynı Roger derdi xD

Ace muhtemelen Wb tayfasında değildi Wano'ya geldiğinde, tayfa büyütmekten bahsetmezdi aksi taktirde :bilmem:
Evet aradaki benzerliği kurana nobel vermiyorlar. Kız doğal olarak benzerlik kurmuş ki durumlar çok benziyor zaten. Aradaki farkı ise ben anlatıyorum. Sen de buna cevap veremiyorsun o kadar. Umarım mantıklı bir sebep bulur. Yoksa Ace tamamen verdiği sözü unutmuş gibi duruyor. Bu olaylar WB tayfasına girmeden önce oldu desek. WB tayfasına girip bir kaç ay geçirmiş. O süreçte hiç mi aklına gelmemiş? :S

Balık adam arc'ında da Luffy'i WB'ye benzettiler. WB gibi BAA'yı altına almıştı felan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık