Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece bir hatırlatma yapıyorum. Ace salaklığı, kini ya da başka bir şey yüzünden Akainu tarafından katledilmedi. Ace, kendi hayatını Luffy'i kurtarmak için feda etti. Tama'ya olan sözü konusunda Ace güvenilmez, sözünden dönen bir adam demek, son derece yanlış.

Sadece bir hatırlatma yapıyorum. Ace salaklığı, kini ya da başka bir şey yüzünden Akainu tarafından katledilmedi. Ace, kendi hayatını Luffy'i kurtarmak için feda etti. Tama'ya olan sözü konusunda Ace güvenilmez, sözünden dönen bir adam demek, son derece yanlış.
Sözünden dönen adam ne ya öyle söyleyen kafalar mı var harbi? :D Adam ölmüş napsın dirilip Wano'ya mı dönsün. Hem sözünü tutuyor işte bir dahaki gelişimde demiş. O bir dahaki geliş bu geliş. :mincika:

Teori kasıyoruz be Amaneden :D Bırak da biraz heyecan yapalım ne olacak yani? Hem Shanks'İn gözünde ki yaraya bak kocaman adamın gözü açık. Zoro'nun küçücük yara ile gözünü kaybetmesi haksızlık değil mi?:flaugh:Birde açsa gözünü heyecanlanmaz mısın? :D
Ben açsa da beklentileri karşılayacak düzeyde bir güç beklemiyorum valla. Görüş açısı genişler ama iyi olur.

Şimdi forumda upvote, beğenme bi zımbırtı olaydı ne güzel olurdu, bakardım hemen öne çıkan yorumlara geçerdim :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık