Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'in Ace'in iradesini taşıdığını tekrar göstermesi güzel olmuş.
Hawkins de iyi dayandı valla hayret.

Bölümü şimdi okudum da çok ince bir detay var.Tama sürekli Ace gibisin diyor Luffy'i Ace ile kıyaslıyor söyledikleri benzeşiyor hatta mera mera ile red hawk arasında bile bağ kuruyor.Ace'in laflarının bir benzerini de Luffy'nin söylemesiyle ben artık %100 olarak Ace'in iradesinin Luffy'e geçtiğini söylüyorum miras olarak aldı bunu.:good:Mf savaşında Ace'in iradesinden bahsedilip baygın Luffy'nin ertesi kare gösterilmesi de bunla tamamen uyuşuyor.Verilen mesajlar bağlantılar çok belli durumda.Ek olarak Luffy için tüm yükü sırtlanacak kişi diyordu Wb yani birden fazla iradeden bile bahsediyor olabilir.Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? @Daredewill @RedTeroR

Bu bölümle Law'un Oda içerisinde ışınlanamadığı da aşağı yukarı kesinleşmiştir herhalde. Önünde bir şey yoksa Oda içinde hızlı bir şekilde hareket eder falan deniyordu. Adamın onu boş ve gene taş atmış yer değiştirmek için @Chaos Bringer . @Millennium Wizard sen de öyle iddia ediyordun yanlış hatırlamıyorsam.
Evet öyle olduğunu söylüyordum.Law oda içinde kaybolup buhar olup başka yerden ortaya çıkmıyor.Yer değiştirme özelliğini kullanarak o hareketleri yapıyor bunun için de bir nesneye ihtiyaç duyuyor taş gibi.Önünü tamamen kapatan bir engel varken de oda içinde yer değiştirip değiştiremeyeceği şüpheli.Zayıf noktası olabilir bu.

Sanji Katakuri'i alır diyenler ile Zoro Jack'i alır diyenlerin bir farkı yok.
Buradan çıkan sonuç, Jack ve Katakuri'yi eşit gördüğün...

Size planı açıklıyorum:
Tama yanağından koparıp Dango yapacak. Yüzlercesi ama. Sonra Usopp-sama onların hepsini uzaktan Kaido'nun ordusunun ağzına sokacak. Hadi, geçmiş olsun.
Gözümde canlandı lan! Nasıl yazdın öyle ? Katılmamak elde değil.

Zoro gözü açmadan Jack'i, gözü açıp Shogun'u alır.
Bugün size katılamadan edemiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık