Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba BigMomın kendi ruhundan 3 hizmetkar üretmesi gibi Kaido da meyvesi sayesinde 3 ayrı yıkımcı üretmiş ya da 3 ayrı güçlü adamına kendi özelliklerinden farklı şekilde aktarmış olabilir mi?

Odunluğu ve azmanlığı Jack, heybeti ve liderliği King, sarhoşkenki o duygusallığı vs Queene geçmiş ve her biri Kaidodan bi yetenek almıştır. Jack ölümsüzlüğünden nasiplenmiştir mesela.

Son düzenleme:
King'in Kaido'yu temsil ettiği de iddia edilmişti zamanında. Öyleyse Queen'i de kadın kabul ederek Jack sıralamada 2. sıraya yükseliyor. Eğer Kaido güce değil de cinsiyete göre kendi sağ kolunu seçmişse böyle bir şey mümkün. Hazır başlamışken spekülasyona devam edelim. Kaido King ise Queen onun eşi olabilir. Yani eşini sağ koldan saymıyordur, Kral, Kraliçe ve Vezir olarak düşünürsek, Jack Sağ Kol(Vezir) olur.
3 yıkımcısı var denmişti sanki ya. :d

Son yaptıklarından sonra Jack'in ödülü artmış ve tayfada birinci sıraya yerleşmiş olabilir. Dayak yiye yiye de dayanıklılığı ve gücü artmış olabilir. Ray güçlü rakiplerle savaşınca güçleniyorsun demişti. Adam önce Inu-Neko ile sonra Tsuru-Sengoku-Fuji ile sonra da Zunisha ile savaştı (tamam sonuncusu sayılmaz :p) Luffy bu isimlerle savaşsa şimdiye KK olmuştu :)
Öldüğünü düşünüyordu hükümet. Wano'dan da bihaber oldukları için böyle bir şeyin yaşanacağını düşünmüyorum.

Acaba BigMomın kendi ruhundan 3 hizmetkar üretmesi gibi Kaido da meyvesi sayesinde 3 ayrı yıkımcı üretmiş ya da 3 ayrı güçlü adamına kendi özelliklerinden farklı şekilde onlara aktarmış olabilir mi?

Odunluğu ve azmanlığı Jack, heybeti ve liderliği King, sarhoşkenki o duygusallığı vs Queene geçmiş ve her biri Kaidodan bi yetenek almıştır. Jack ölümsüzlüğünden nasiplenmiştir mesela.
Sen bugünlerde ne kullanıyorsun hacı, aynısından istiyorum ihtiyacım var:artiz:

Zoro emir alıyor hoş şeyler olmuyor, kafa dağıtmam lazım :ehe:

Jack'in altında biri daha olabilir belki.
Ben kağıtların hiyerarşisisi nedeniyle pek ihtimal vermiyorum.
İhhtimal dahilinde yine de. Ödülü artmasa bile gücü artmalı ama bizimkiler harici bu dövüştükçe güçlenme olayı işlenmeyebilir.
Bizimkiler yani Hasır Şapka tayfası genelde kendilerinden güçlü olan kişilerle savaşıp üzerine kazanıp gelişiyorlar. Jack ise kendiyle eş değer güçte kişilerle savaşıp yeniliyorken zehirli gazla yeniyor karşı tarafı. Artmışsa en fazla dayanıklılığı artmıştır önceden 5 gün savaşmamışsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık