Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oo jack sağ kol ise işler değişir. Katakuri'den güçlü çıkabilir jack. Eğer oyleyse wano arc'ın bossu jack olabilir...

Umarım Kaido’nun kendi tayfasının yıkımcılar ve novalar hariç peros-oven-daifuku tarzı sağlam adamları olsun.Yoksa böyle sirk kaçkınları ile dolu olmasın tayfası.

Arkadaş bunlar nasıl yorumlama :eek:

Biri roman yazıyor , öbürü bende yazacam diyip daha uzun yazıyor. Harbi helal olsun. Şurda tez- anti tez okudum kaç kez :alkis::hhh:

Jack bizim anladığımız manada sağ kol değildir. Kaido'nun sağ kolları olarak geçen yıkımcılardan biridir.

Katakuri için de sağ kol Ifadesi geçmedi ama en güçlü tatlı komutanı dendi. En yüksek ödüle sahipti ve tanıtımından tasarımına kadar farkını hissettirdi. Tayfa içindeki ağırlığı başkaydı.

Jack, Queen, King isimlerinden Jack'in yeri belli. Adı King olan adam şamar oğlanı Jack'e abi çekerse yakışmaz.

Jack bizim anladığımız manada sağ kol değildir. Kaido'nun sağ kolları olarak geçen yıkımcılardan biridir.

Katakuri için de sağ kol Ifadesi geçmedi ama en güçlü tatlı komutanı dendi. En yüksek ödüle sahipti ve tanıtımından tasarımına kadar farkını hissettirdi. Tayfa içindeki ağırlığı başkaydı.

Jack, Queen, King isimlerinden Jack'in yeri belli. Adı King olan adam şamar oğlanı Jack'e abi çekerse yakışmaz.
Bu saatten sonra Jack'e rakip olarak anca Sanji gider. Bu ark Jack, Sanji kapışması izleriz bence. Eğer Jack kılıç kullansaydı rakibi Zoro olur derdim ama Mamut olduğu için ideal Sanji rakibi oluyor kendisi. Mamut etinden yahni, karnıyarık, içli köfte gibi teknikler gelir Sanji'den.

Jack sağ kol değildir bence. Kaido yıkımcılarına en güvendiği adamlar olarak ''sağ kollarım'' demiştir. O yüzden Jack'e de sağ kolu falan diyordur millet.

Ayrıca Kaido'nun yıkımcılarını birbirine yakın güçte düşünüyorum. Belki aralarında 50-100 milyon fark vardır.

Cnet de sağ kol diye çevirirse sağ kol diyeceğiz artık Jack'e. Ama şu bölümde kendi adamları sağ kol dememişken Wano halkının lafına ne kadar güvenebiliriz bilemedim. Belirsizliği korumak için Oda Jack'i adamlarına övdürürken böyle bir ifade kullandırıyorsa b.kunu çıkarıyor demektir bu konunun. Çevirileri kontrol etmek gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık