Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neye dayanarak Sulong dönüsümüne güveniyorsun ki? Dönüşen 2 kisi gördük.Biri çopleri indirdi diğeri etkisiz hale getirildi.Hayır Sulong dönüsü etken olarak sayılmamali bence.Tam potansileyiyle savaşmalari icin Dolunayı mi beklemek zorundalar yani.
Carrot gayet iyi iş çıkardı. Zaten Inu ve Neko bu formu ondan daha ustaca kullanıyordur. Pekoms dönüşemeden indirdiler. Göremedik onun performansını.

Heeeee.Sen diyosun ki.Bu Sulongu istediğim zaman tetikliyebilecek bir top.Anladım.

Öyle birşey olsa Jack teke tek yinealır bence ama 2 kişi fazla gelir diye düşünüyorum.
Millet yine alamaz diyor, sen tek alır diyorsun. Görüş yelpazesi sülalesi rahat adamdan daha geniş bir foruma sahibiz, ne güzel.

Nerdeeeeeeeeee ? :/

Bu malum sahne ile ilgili...

Önce bu sahne ne olamaz onu kendimce ifade edeyim. Kral haki denmiş; bu olamaz bence. Çünkü buradaki çizim şekli bu zamana kadarki kral haki çizimlerinden farklı. Ek olarak Luffy de Zoro da aynı şekilde çizilmiş. Kral hakiyi kim bastı ? Luffy'de kral haki olduğu bilindiği için "tabi Luffy lağnnn mayyakkkhghkk" der çoğu kişi. Ee o zaman neden Zoro'yu da aynı çizdin kardeş ? Zoro kral haki kullandığı desen bu hiç olmaz. Çünkü emin olun mangaka Zoro kral haki kullandığında bunu tartışmalı bir sahne olarak değil gayet net ve anlaşılır bir şekilde çizer :a:

Burada daha karanlık daha hareket içeren bir hava var. Dolayısıyla burada olan şey iki kişinin çok yüksek hızlarda hareket etmesini tasvir ediyor. Kare kare bakacak olursanız... Luffy-Zoro ikilisinin yan yana çizildiği orta panelin hemen solunda Holdem'in şaşırma ve darbe almış hissiyatlı bir ifadesi var. Ardından hemen alttaki panelde Kamijiro'nun ağzının yamulduğunu görüyoruz. İşte tam bu anda Luffy aslanın ağzına hafiften gömçürmüş ve Tama'yı Holdem'in elinden almış. Bakınız; Tama yok. Bakıyım; valla yok.

Sonraki sayfada (15) Luffy artık görülebilir hıza geri dönmüş ve Tama kollarında ;)

Gelelim Zoro'ya... Mangaka, Luffy'nin aksiyonunun bittiği sahnenin hemen alt paneline, Zoro'nun yüksek hızlı slashını çizmiş. Öyle ki 350 derecelik görüş açısına sahip Speed ne olduğunun farkına bile varamamış.

Özetle, tartışmalı sahnede yan yana çizilen iki karakter yüksek hızlarda aksiyonlara girmiş bulunmakta.

Nasıl, kafanıza yattı mı ?

Ohoooooo, çok basit. Olmaz.

Hawkins Zoro'nun tek kolunu dövemez diyorum :)
İlk başta ben de Kral haki sandım daha sonra adama göz dağı vermek için korkutmuşlar demiştim ama galiba haklısın, iyi açıklamışsın :sapkali:

Millet yine alamaz diyor, sen tek alır diyorsun. Görüş yelpazesi sülalesi rahat adamdan daha geniş bir foruma sahibiz, ne güzel.
Ben Sulong'un bahsedilen kadar büyük bir etkisini görmediğim için Jacke güveniyorum bu konuda.Sulong dönüşümü yapmış bir mink en fazla 2 seviye yukarı çıkar Jack ise 3 seviye üstün hepsinden buda benim varsayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık