Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun bir aradan sonra çok iyiye bastım.Luffy zoro combosunu bin bölüm de olsa sıkılmadan izlerim büyük keyif veriyor aralarındaki diyaloglar olsun,yaptıkları ataklar olsun.Hawkins de hakinin kralı var o belli law ı görür görmez gücünü hissetti.Law'dan birkaç room shamples görmek güzel olacak.Hawkins'in neden luffy ve zorodan tırsmayıp ciğer yemiş gibi gider yapması anlaşıldı :D wano izole bir yer olduğundan hawkinsin hiç bir bilgisi yok luffy ve zoro nun neler yaptığı hakkında bilse pantolonu kahverengi olacak zaten :D Luffy' nin Holdem' ciddiye almayıp sadece kızı alıp kaçması sonra kızın yüzündeki kızarıklığa kızıp dönüp teklemesi adamı tablo gibiydi luffy vs lerde inanılmaz zevk verecek o belli yaptığı vs ler bitmesin isteyeceğiz.

@Sir Crocodile
Luffy G4 yumruklarını yiyipde acımadı ki diyecek karakter yoktur bence.
Acımadı demez demiyorum işleyebilir ama kolay indiremez. Bu adamın meyvesi adama +1 olarak önde başlatmış dayanıklılık olarak. Vursa bile sürekli kalkar bu adam. Bu tip adamlara karşı meyve bu yüzden önemli anında yok edebilirsen edersin yoksa işin zor. Jozu için de aynısı geçerli mesela o adamla sürekli dövüş vurursun işlemez, kesersin işlemez. Fakat Aokiji gibi bir meyven olursa etkisini görebilirsin. Bu da onun gibi.

Hayırdır seriyi sen mi çizmeye başladın?

Geçen arc'da böyle baştan atmaya başlayan arkadaşlar için sonu hayal kırıklığı oldu. O yüzden böyle iddialarda bulunmamak lazım.
Ben çiziyorum. Asıl sana hayırdır alıntılayıp artistlik taslıyorsun?

Kendi işine bak boş yapma.

Tamam işte o sözler Jack'i övmek için kullanılan klasik şişirme sözleri.Fakat öyle 1vall durumu olsaydı İnu ve Neko'nun yanında birkaç kişi daha çizebilirdi Oda ama böyle bir şey yok.Fb çizimlerinden de anladığımız zaten Jack'in biriyle 12 saat diğeriyle de 12 saat kapıştığı.Jack-İnu-Neko dövüşüne başka 4. 5. kişi karışmamış gibi.Yoksa dediğim gibi Oda fbde gösterirdi bunu.

Rakiplerinin 12 saat dinlenmesi de Kata'dan zorlayacağı bir rakip olacağına kanıt değil.Bundan anca İnu ve Neko'nun Jack'in az altında olduğu sonucu çıkar o kadar.İşte Jack'e 3. komutan desek İnu-Neko 4. komutan falan ederler gibi.
Yahu İnu ve Nekonun bir şey yapamadığı adama çer çöp minkler ne yapabilir allasen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık