Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmkansız.Luffy her türlü döver Jack'i.
Luffy sabaha kadar vursun indiremez o adamı. Karşısına gelirse görürsünüz.

Adam Neko ve Inu'ya karşı dinlenmeden dövüşüyor. Adamlar dinlenip geliyor bu hala hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor.

Hacı luffy ana karakter olmasa haklısın derdim de kata olayından sonra imkanı yok bence :(
Luffy'i yener bir köşeye atar demiyorum bende zaten ana karakter her türlü işin sonunda kazanır ama öyle kolay kolay indiremez. Luffy vursa bile bu adama bir şey olmaz kalkıp durur bu.

Yalnız Jack Croco'nun tam antisi be seni görünce aklıma geldi.Hortumla ıslatarak iyi dayak atardı sanırım. :D
Aslında tam tersi bu tip adamlara karşı Crocodile'ın meyvesi gibi meyveler en etkili. Aynı şekilde Aokiji'nin meyvesi gibi anında yok edebilirsin. Diğer türlü zaten kazanırsan haki ve dayanıklılıkla kazanabilirsin. Sen işin makarasındasın olum :D

O değilde ilk defa bir arc için kimse tayfaya şu bu katılır demiyor. Ben samuray kız, küçük kız, çaycı teyzeyi isteyen önerenler beklerdim. Sumoyu bile katılır diyen çıkmadı.

Luffy sabaha kadar vursun indiremez o adamı. Karşısına gelirse görürsünüz.

Adam Neko ve Inu'ya karşı dinlenmeden dövüşüyor. Adamlar dinlenip geliyor bu hala hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor.

Luffy'i yener bir köşeye atar demiyorum bende zaten ana karakter her türlü işin sonunda kazanır ama öyle kolay kolay indiremez. Luffy vursa bile bu adama bir şey olmaz kalkıp durur bu.

Aslında tam tersi bu tip adamlara karşı Crocodile'ın meyvesi gibi meyveler en etkili. Aynı şekilde Aokiji'nin meyvesi gibi anında yok edebilirsin. Diğer türlü zaten kazanırsan haki ve dayanıklılıkla kazanabilirsin. Sen işin makarasındasın olum :D
Saat kaçtan sabaha kadar?

Holdem'in, kızın sol yanağını incitmesi.
Yumruğun Holdem'in sol yanağına inmesi.

İşte buna ayrıntıdaki haz denir.

Bana göre 1 vs. All kesin gibi bir şey. Aşağıdaki sayfada Wanda üstünlüğü ele geçirdiklerini, ama Jack'e bir şey yapamadıklarını söylüyor. Adamı rakipleri 12 saatte bir dinleniyor bu arada, kendisinin böyle bir olayı yok. Jack'in muhatapı sadece Inuarashi ve Nekomamushi olsaydı, bu olayı o ikisinden biri anlatırdı. Anlatım şeklinde de "biz" kalıbı kullanılıyor zaten. Jack'i hiç sevmem, ancak "yiğidi öldür hakkını yeme" demişler. Adam aşırı derecede güçlü birisi, ki yakında çıktığı zaman hep birlikte göreceğiz.

Tamam işte o sözler Jack'i övmek için kullanılan klasik şişirme sözleri.Fakat öyle 1vall durumu olsaydı İnu ve Neko'nun yanında birkaç kişi daha çizebilirdi Oda ama böyle bir şey yok.Fb çizimlerinden de anladığımız zaten Jack'in biriyle 12 saat diğeriyle de 12 saat kapıştığı.Jack-İnu-Neko dövüşüne başka 4. 5. kişi karışmamış gibi.Yoksa dediğim gibi Oda fbde gösterirdi bunu.

Rakiplerinin 12 saat dinlenmesi de Kata'dan zorlayacağı bir rakip olacağına kanıt değil.Bundan anca İnu ve Neko'nun Jack'in az altında olduğu sonucu çıkar o kadar.İşte Jack'e 3. komutan desek İnu-Neko 4. komutan falan ederler gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık